Hlavní navigace

IGNUM snižuje cenu registrace evropských domén

[Tisková zpráva] Společnost IGNUM trvale snížila poplatek za roční registraci i prodloužení domény .EU

Sdílet

Praha 4. února 2008 – Společnost IGNUM, přední akreditovaný registrátor domén a poskytovatel webhostingu v České republice, snížila 1. února cenu roční registrace domény .EU na 208 Kč (dříve 238 Kč). Zákazníkům, využívajícím množstevní slevu, byla cena snížena na 185 Kč (dříve 225 Kč) a partnerům na 155 Kč (dříve 205 Kč). Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

Cena za prodloužení platnosti registrace domény na další rok bude, stejně jako doposud, totožná s cenou za první registraci.

„Tímto krokem reagujeme na snížení velkoobchodní ceny domény u správce doménového registru .EU, sdružení EURid, a snažíme se tak zpřístupnit atraktivní .EU doménu více zákazníkům. Zvolenými cenami bychom chtěli podpořit i spolupráci s našimi partnery a subregitrátory, pro které je doména .EU nyní levnější téměř o 25 %. Nízkou cenu registrace domén .EU doplňuje kvalita i rozsah služeb poskytovaných ke všem doménám zcela zdarma,“ řekl Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM. „V současné době spravujeme více než 10 300 domén .EU a patříme mezi společnosti zaznamenávající nejvyšší přírůstky registrací domén v České republice. Věříme, že snížením ceny přilákáme nové zájemce o kvalitní hostingové služby.“

Kompletní ceník registrace domén a informace o aktuálních slevách najdete na adrese http://cenik.do­mena.cz. Detailní popis partnerských programů společnosti IGNUM hledejte na http://partner­.domena.cz.

Vlastníkem domény .EU mohou být občané Evropské unie, firmy, které mají sídlo, pobočku nebo právo podnikat na území některého ze členských států EU a také organizace, instituce a zařízení v rámci některého z členských států EU.

DOMENA.CZ
K registraci a správě českých národních domén CZ a dalších více než 60 různých typů národních a generických doménových jmen používá IGNUM jedinečný systém DOMENA.CZ (http://www.do­mena.cz), který zcela automaticky vyřizuje požadavky zadané zákazníky. Systém DOMENA.CZ, výrazně snižuje dobu zprovoznění objednaných domén a minimalizuje případné chyby při manuálním zpracování požadavků. Díky systému DOMENA.CZ je možné objednanou doménu začít používat již během několika minut. Služba DOMENA.CZ eviduje přes 35 000 zákazníků, pro které spravuje více než 100 000 domén.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).