Hlavní navigace

IGNUM snižuje cenu SSL certifikátů

[Tisková zpráva] Praha, 01. července 2009 – Společnost IGNUM, přední český registrátor domén a poskytovatel profesionálních hostingových služeb, zlevnila v rámci letní prázdninové akce SSL certifikáty společnosti GeoTrust (www.geotrust.com). Roční cena SSL certifikátů pro jednu doménu byla snížena na 999 Kč, certifikáty Wildcard SSL byly zlevněny na 3 999 Kč.

Sdílet

„Letní akce společnosti IGNUM se zaměří na bezpečnost, proto jsme snížili cenu SSL certifikátů, které jsou jedním z nejpoužívanějších způsobů, jak zajistit bezpečnost komunikace na internetu, a to prostřednictvím autentifikace a šifrování přenášených dat,“ říká Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM a dodává: „Doufáme, že se nám touto slevovou akcí podaří zvýšit povědomí o nutnosti bezpečné internetové komunikace, kterou podle našich informací mnozí stále ještě podceňují.“

Zlevněny byly SSL certifikáty od společnosti GeoTrust, jednoho z celosvětově největších a nejdůvěryhodnějších poskytovatelů digitálních certifikátů. „Akce bude probíhat během letních prázdnin, tj. od 01. 07. do 31. 08. 2009,“ doplňuje Lenka Bokajová, Marketing & PR manažerka společnosti IGNUM.

O certifikátech SSL
SSL certifikát je identifikační průkaz serveru, obsahující šifrovací klíč, kterým jsou data bezpečně chráněna proti zneužití během přenosu po internetu. Tímto certifikátem se server prokazuje při navazování bezpečné (šifrované) komunikace. Certifikát obsahuje údaj o jeho časové platnosti, digitální podpis certifikační autority, která tento certifikát vystavila, údaj o tom, který server se tímto certifikátem smí prokazovat a další informace.

O společnosti IGNUM, s.r.o.
Společnost IGNUM je profesionální poskytovatel hostingových služeb a registrátor internetových domén, který si zakládá na individuálním přístupu k zákazníkům. IGNUM je členem sdružení CZ.NIC, NIX.CZ a RIPE, disponuje vlastní sítí a má statut ISP. IGNUM patří mezi největší české poskytovatele hostingových služeb, v současné době se počtem CZ domén ve své správě řadí na 2. místo. Další informace o službách společnosti IGNUM získáte na adrese www.ignum.cz.