Hlavní navigace

IGNUM snižuje ceny registrací domén

[Tisková zpráva] IGNUM trvale snižuje ceny registrací 38 typů evropských a světových domén

Sdílet

Praha – 20. února 2006 – Společnost IGNUM, přední akreditovaný registrátor domén a poskytovatel webhostingu v České republice, trvale snižuje poplatek za registraci a prodloužení registrací u 38 typů evropských i světových domén. Služba DOMENA.CZ, společnosti IGNUM, v současné době nabízí registraci, prodloužení a správu pro celkem 51 různých doménových jmen.

Kromě nejčastěji registrovaných domén CZ a EU a domén generických (COM, NET, INFO, BIZ a ORG) nabízí IGNUM ještě dalších 44 typů evropských, světových či zcela exotických doménových jmen.

V rámci snížení cen registrací a obnovovacích poplatků domén byly všechny zlevněné domény zařazeny do slevového programu. Každý zákazník, který je plátcem většího počtu CZ domén v systému DOMENA.CZ, může díky tomu získat ještě nižší cenu registrace. Stejná možnost platí i pro všechny partnery společnosti IGNUM s uzavřenou partnerskou smlouvou. Správa všech domén registrovaných u společnosti IGNUM je zdarma.

„Trvalému zlevnění registrací domén předcházela dlouhá příprava a ceny jsme nakonec mohli snížit především díky částečné automatizaci registračních procesů v našem systému,“ říká Robert Prokeš, jednatel společnosti IGNUM. „U některých domén došlo rovněž ke změně zahraničního partnera pro registrace. Tím se nám podařilo významně redukovat náklady na registrace a ve výsledku snížit koncové ceny až o 80 %, jako v případě čínské domény CN.

DOMENA.CZ se snaží nabízet zákazníkům co nejbohatší výběr doménových jmen, ve většině případů se přitom může pochlubit nejnižší cenou registrací na českém trhu.

Kompletní přehled cen registrací domén najdete na adrese http://cenik.do­mena.cz. Informace o slevách a výhodách pro partnery se nacházejí na adrese http://partner­.domena.cz.

IGNUM s.r.o.
je jedna z největších českých webhostingových společností a třetí největší akreditovaný registrátor národní domény CZ, spravuje více než 33 500 domén CZ, přes 10 200 generických domén a více než 1 100 dalších domén. IGNUM disponuje vlastní sítí, má statut ISP, je členem organizací CZ.NIC, NIX, RIPE a již 5 let poskytuje webhostingové a serverhostingové služby několika tisícům zákazníků.