Hlavní navigace

IGNUM spouští prázdninovou slevovou akci na webhosting

[Tisková zpráva] Pomocí speciálních slevových kódů, uveřejněných v tisku a na internetu, získají zákazníci IGNUM slevu 15 % na každý virtuální server objednaný v období od 28. června do 30. srpna 2006

Sdílet

Praha – 28. června 2006 – Společnost IGNUM, přední akreditovaný registrátor domén a poskytovatel webhostingu v České republice, spouští prázdninovou slevovou akci na všechny typy webhostingu. Slevu 15 % získá každý zákazník, který při objednávce virtuálního serveru použije speciální kód uveřejněný v tisku či na internetu.

Slevové kódy jsou součástí inzerce společnosti IGNUM v prázdninových číslech časopisů DVDMAG, Stereo & Video, Mobil, Chip, Connect! a Linuxexpres, najdete je rovněž v bannerech na internetovém serveru Lupa.cz, v magazínu Svět hostingu a v informačních e-mailech systému DOMENA.CZ.

Pro získání 15% slevy stačí vepsat slevový kód do příslušného políčka v objednávkovém formuláři libovolné varianty virtuálního serveru. Slevové kódy mohou zákazníci použít opakovaně, jejich platnost je omezena pouze termínem ukončení akce 30. srpna 2006. Podrobné informace o slevové akci najdete na adrese http://akce.ig­num.cz.

„Slevovou akcí chceme oživit prodej webhostingu, který v době letních prázdnin již tradičně poněkud stagnuje,“ říká Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM. „Díky nezanedbatelné slevě si tak zákazníci budou moci pořídit třeba i lepší variantu webhostingu, než původně zamýšleli. Stejně tak je možné pořízení virtuálního serveru spojit s registrací některé z cenově zvýhodněných domén a tak náklady na zprovoznění webové prezentace ještě více snížit. Slevy je navíc možné kumulovat a tedy jakmile je zákazník plátcem například jednoho virtuálního serveru, bude mu již při platbě druhého započtena sleva 15 %, kterou poskytujeme automaticky každému zákazníkovi.“

Podrobné podmínky prázdninové slevové akce:

  • Akce začíná 28. 6. 2006 a končí 30. 8. 2006.
  • Každý zákazník, který v termínu konání akce prostřednictvím společnosti IGNUM objedná virtuální server a použije platný slevový kód, získává slevu 15 %.
  • Slevové kódy je možné použít opakovaně.
  • Akce se týká všech objednávek virtuálních serverů uskutečněných v termínu konání akce a zaplacených v řádném termínu splatnosti. Akce platí i pro všechny varianty specializovaného hostingu.
  • Akce se netýká objednávek virtuálních serverů s doménou zdarma.
  • Platný slevový kód má vždy tvar IGNUM-XYZ-123 (XYZ = tři písmena, 123 = tři číslice).
  • IGNUM s.r.o. si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit akci či změnit její pravidla.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).