Hlavní navigace

IGNUM spravuje domény CZ registrované společností GTS Novera

[Tisková zpráva] Praha 18. září 2007 – Společnost IGNUM, přední akreditovaný registrátor domén a poskytovatel webhostingu v České republice, převzala od společnosti GTS Novera správu dalších 1 765 domén CZ, které GTS Novera registrovala svým zákazníkům. Počet domén CZ které IGNUM pro GTS Noveru již spravuje tak dosáhl bezmála 3 000. IGNUM a GTS Novera zároveň rozšířily společné partnerství, na jehož základě bude nyní IGNUM registrovat a spravovat i všechny další domény CZ, které si zaregistrují zákazníci společnosti GTS Novera. IGNUM aktuálně spravuje více než 60 000 domén CZ, z celkového počtu registrovaných domén CZ jde téměř o 18 %.

Sdílet

Držitele domén CZ, kteří si svoje domény registrují prostřednictvím společnosti GTS Novera, získají díky dohodě s IGNUM přístup k novému registračnímu rozhraní pro správu domén (registrace, prodlužování, převody, fakturace, nastavení DNS atd.) a výhodné cenové podmínky registrací. Registrace všech domén CZ spravovaných společností GTS Novera je samozřejmě nadále platná a jejich držitelé s nimi mohou volně nakládat.

„Partnerství se společností IGNUM je pro nás i naše zákazníky velmi výhodné. Tím, že svěříme registrace a správu domén CZ spolehlivému partnerovi s dlouholetými zkušenostmi, ušetříme významné finanční prostředky za vývoj a správu vlastního registračního systému a zrychlíme vyřizování požadavků zákazníků,“ komentoval převod domén a partnerství s IGNUM Miloš Mastník, ředitel divize strategie a produktu společnosti GTS Novera a dodal: „Ve výsledku tím získají především naši zákazníci, kteří dostanou k dispozici ještě kvalitnější rozhraní pro správu svých domén, řadu zajímavých služeb a výhodnou cenu registrace domén CZ.“

„Pro společnost GTS Novera jsme vyvinuli plnohodnotné subregistrační rozhraní, propojené s naší službou DOMENA.CZ, prostřednictvím kterého bude GTS Novera dále nabízet registrace domén CZ pod svojí značkou,“ dodal Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM. „Velmi si vážíme důvěry společnosti GTS Novera a věříme, že z uzavřeného partnerství budou těžit především naši společní zákazníci.“

Partnerský program IGNUM
Společnost IGNUM dlouhodobě nabízí výhodný partnerský program, který zahrnuje především zvýhodněné ceny za registraci české národní domény CZ i desítek dalších národních a generických domén, možnost propojit registrační systémy partnerů se službou DOMENA.CZ (http://www.do­mena.cz) a nabídku přehledného webového rozhraní pro registraci a správu domén zákazníky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).