Hlavní navigace

IGNUM zlevňuje tranzitní konektivitu na minimum

[Tisková zpráva] Společnost IGNUM získala značné velkoobchodní slevy tranzitní konektivity, které přenáší na své zákazníky

Sdílet

Praha, 21. 9. 2010 – Společnost IGNUM v nedávné době získala značné velkoobchodní slevy tranzitní konektivity, které se rozhodla přenést na své zákazníky. Úspora může činit 50–70 % oproti běžné ceně u ostatních operátorů. Širší skupina zákazníků si tak může pořídit kvalitní garantované připojení svých sítí do hlavních evropských i světových sítí s transparentními obchodními podmínkami.

Služba je určena pro připojení lokálních sítí, jako záložní konektivita existujících připojení nebo pro připojení velkých serverových farem. Značnou výhodou služby je kombinace tranzitního připojení k několika nejvýznamnějším nadnárodním operátorům a přímého spojení do hlavních evropských peeringových center, jako např. Cogent, Level 3, LINX, AMSIX nebo DE-CIX.

Služba je poskytována ve dvou variantách. První obsahuje čistě tranzitní konektivitu s cenou 3 EUR/1Mbps měsíčně. Druhá varianta obsahuje kombinované připojení NIX/tranzit v poměru 80:20 s cenou 1 EUR/1Mbps měsíčně.

„Díky nízkým cenám za konektivitu se může společnost IGNUM aktivně podílet na rozvoji českého internetu. Nabídka tranzitní konektivity se nyní sestává ze dvou variant, přičemž si zákazník může vybrat, zda mu více vyhovuje peeringová služba do zahraničí, či v rámci České republiky. Za aktuální ceny, přibližně poloviční oproti ostatním nabídkám na trhu, budeme konektivitu nabízet do konce letošního roku,“ říká Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM.

Hlavní přednosti nabízené služby:

  • úspora 50–70 % oproti běžným nabídkám na trhu,
  • redundantní tranzitní připojení k více nadnárodním operátorům současně,
  • 2 varianty služby: tranzitní konektivita a kombinace NIX + tranzit.

Parametry sítí a nabízených služeb:

  • podpora internetového protokolu IPv6,
  • přímý peering v rámci EU (DE-CIX, AMS-IX a LINX),
  • portové rychlosti 10 a 100 Mbps, 1 a 10 Gbps.
IGNUM

Více informací o nabídce konektivity u společnosti IGNUM najdete na webu www.ignum.cz/ser­verhosting/ko­nektivita.

O společnosti IGNUM, s.r.o.
Společnost IGNUM je profesionální poskytovatel hostingových služeb a registrátor internetových domén, který si zakládá na individuálním přístupu k zákazníkům. IGNUM je členem sdružení CZ.NIC, NIX.CZ a RIPE, disponuje vlastní sítí a má statut ISP. IGNUM patří mezi největší české poskytovatele hostingových služeb, v současné době se počtem CZ domén ve své správě řadí na 3. místo. Další informace o službách společnosti IGNUM získáte na adrese www.IGNUM.cz.