Hlavní navigace

iHNed.cz spouští olympijský speciál Atény 2004

[Tisková zpráva]

Sdílet

iHNed.cz spouští olympijský speciál Atény 2004

Praha, 5. 8. 2004 – Redakce ekonomického zpravodajského serveru iHNed.cz připravila pro své čtenáře speciální zpravodajství k letním olympijským hrám 2004 v Aténách.

Na internetové adrese http://OH.iHNed.cz naleznou návštěvníci ode dneška až do konce her aktuální zpravodajství, které bude klást důraz na informace z dění kolem české výpravy. Okamžité umístění českých sportovců nabídne rychlý výsledkový servis, který doplní zpravodajské materiály. Speciál se zaměří také na nejdůležitější události aténských klání. „Chceme se věnovat hodnocení výkonů sportovců a z toho důvodu velký prostor dostanou již tradiční analýzy a komentáře,“ doplňuje vedoucí projektu Marek Roll. Speciál tak fanouškům nabídne přehlednou a jednoduchou formou to nejdůležitější, co se na LOH odehraje.

Součástí speciálu bude sportovní blog, v němž dva dopisovatelé svými postřehy okomentují dění v Aténách. Půjde o reportéra Hospodářských novin Aloise Žatkuliaka a redaktora České televize Lukáše Přibyla. Další samozřejmou součástí jsou fotogalerie, standardní internetové moduly a program. Navíc se čtenáři mohou utkat v tipovací soutěži o knižní ceny k LOH z vydavatelství Olympia.

Novinkou ve speciálu je bezplatný e-mailový servis – Bleskové zprávy. Po objednání servisu budou uživateli během dne zasílány do e-mailové schránky zprávy s nejdůležitějšími událostmi z LOH v Aténách a souhrnné přehledy nejdůležitějších událostí. „Umožníme tak čtenářům iHNed.cz být během největší sportovní události roku stále v obraze a po celý den sledovat olympijské dění, aniž by museli přímo vstoupit na stránky zpravodajského webu,“ vysvětluje Roll. Speciál k LOH OH.iHNed.cz navazuje na úspěšné sportovní weby, které zpravodajský server Hospodářských novin www.iHNed.cz při sportovních událostech pravidelně připravuje.

Leona Daňková
Marketing a PR manager
Economia OnLine
divize vydavatelství ECONOMIA, a. s.

Economia OnLine zajišťuje provoz více než dvou desítek zpravodajských a odborných webů skupiny www.iHNed.cz, prodej online archivů, e-mailových servisů a zpravodajství pro mobilní telefony.

ECONOMIA, a. s., patří k přední světové skupině ekonomického a finančního tisku Handelsblatt – Dow Jones – The Wall Street Journal Europe.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).