Hlavní navigace

iHNed.cz stále nejnavštěvovanějším finančním serverem

[Tisková zpráva]

Sdílet

iHNed.cz stále nejnavštěvovanějším finančním serverem

Nejnavštěvovanějším finančním serverem se stal již popáté za sebou ekonomický zpravodajský server iHNed.cz, který provozuje společnost Economia OnLine. Vyplývá to z výsledků auditu návštěvnosti českých serverů iAudit za měsíc červen 2001, který provedla společnost Taylor Nelson Sofres – Interactive.

V červnu letošního roku bylo na adrese www.iHNed.cz shlédnuto více než 1,25 milionů webových stránek, čímž si server iHNed.cz upevnil své vedoucí postavení mezi ostatními finančními a ekonomickými servery.

Tento ekonomický zpravodajský server Hospodářských novin se drží na předních místech i co do počtu unikátních IP adres. Tentokrát se se svými 36 115 UIP umístil na místě druhém.

Economia OnLine, a. s.

je dceřiná společnost největšího vydavatele ekonomického a odborného tisku v České republice, společnosti Economia, a. s.  – člena vydavatelské skupiny Handelsblatt – Dow Jones – Wall Street Journal.

Oficiálně zahájila svou činnost 7. prosince 2000.

V současnosti je Economia OnLine, a. s. provozovatelem nejnavštěvova­nějšího ekonomického zpravodajského serveru www.iHNed.cz, leadera v oblasti internetového ekonomického zpravodajství po sedm dní v týdnu, odborného zpravodajského serveru www.MaM.cz, který se věnuje oblasti médií a marketingu, zpravodajského serveru www.NovaEkono­mika.cz a největšího českého technologického inkubátoru www.E-konom.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).