Hlavní navigace

iHNed.cz, zpravodajský server Hospodářských novin, představuje nový vzhled a 24/7 zpravodajství

[Tisková zpráva] Zpravodajský server Hospodářských novin iHNed.cz, který provozuje Economia Online, představuje novou podobu.

Sdílet

Vzhled internetových stránek www.iHNed.cz je výrazně přehlednější, nabízí moderní design a klade důraz na zpravodajství. „Výrazně jsme omezili množství informací na hlavní stránce, “ říká Daniel Dočekal, šéfredaktor iHNed.cz, a dodává: „nový vzhled nasazujeme na všechny zpravodajské sekce. Postupně budeme měnit i další specializované weby jako jsou DigiWeb.cz, FinWeb.cz atd. Nová podoba se tak postupně stane součástí všech online aktivit souvisejících s iHNed.cz“.

Nový iHNed.cz zmenšuje počet sloupců, zkracuje délku stránky, klade důraz na snadnou orientaci a poskytuje řadu sjednocujících prvků napříč sekcemi zpravodajství. Nejdůležitější na iHNed.cz je právě zpravodajství, které podpoří řada prvků, jako jsou zvětšené poutáky a titulky článků, ale i nové uspořádání informací na hlavní stránce. Usnadňuje uživatelům přístup k dalším sekcím přes nové menu vlevo, přidává přepínatelný blok aktuálních zpráv, nejčtenějších a nejdiskutovanějších článků. Pochopitelně nabízí i nový reklamní formát – Super Full Banner o rozměrech 750×100 pixelů.

Hlavním důvodem změn struktury a vzhledu www.iHNed.cz je přehlednost a orientace čtenáře. „Rádi bychom, kdyby nové stránky byly moderní a originální, ale současně aby měl návštěvník pocit, že je tady doma a zná to tady“, vysvětluje Alena Klímková, ředitelka Economie Online.

Nový vzhled ale není jediné, co můžeme návštěvníkům nabídnout. Už od března docházelo ke změnám v práci a složení redakce. www.iHNed.cz, zpravodajský server Hospodářských novin, tak nabízí nejenom vše, co najdete v Hospodářských novinách, ale také aktuální a relevantní online zpravodajství. Šéfredaktor Daniel Dočekal rozšířil redakční tým o nové tváře, které umožňují čtenářům 24 hodin denně po sedm dní v týdnu nepřetržitý přístup k relevantnímu a včasnému zpravodajství a komentářům převážně z oblasti ekonomiky a politiky v ČR i zahraničí.

Nové online zpravodajství Hospodářských novin naleznete na www.iHNed.cz.