Hlavní navigace

IHNED WEB KAMERU ZDARMA S 02 INTERNET EXPRES

[Tisková zpráva] Společnost Telefonica O2 Czech Republic, a.s., připravila pro nadcházející podzim novou nabídku vysokorychlostního internetu. Život s internetem se tak stává daleko jednodušší. Díky nové nabídce TO2 své přátele může každý vidět kdykoliv a kdekoliv.

Sdílet

Ke každé nové aktivaci služby O2 Internet Expres získá zákazník značkovou web kameru Logicech ZDARMA. Nově si zákazníci mohou vyzkoušet připojení k internetu rychlostí 2Mb/s na 3 měsíce za cenu základní rychlosti 512 kb/s, což je 399,–Kč bez DPH měsíčně. V porovnání s dial-up připojením je tato rychlost více než 30× vyšší. Přitom je jak aktivace služby, tak i zřízení pevné linky jen za pouhou 1,–Kč bez DPH.

Simon Burckhard, výkonný ředitel pro prodej (rezidenční segment) dodává: „Od našich zákazníků víme, že je pro ně nejdůležitější rychlost načítání webových stránek a stahování souborů – tedy takové připojení k internetu, u kterého okamžitě vidí odezvu. Zároveň považují za samozřejmost, že když jsou na internetu, každý se jim také dovolá. To vše jim teď nová nabídka umožní vyzkoušet za přijatelnou cenu.“

Objednat službu je možné pohodlně přes internet na stránkách www.cz.o2.com nebo ve kterékoliv prodejně O2 osobně. Telefonicky mohou zákazníci využít nové bezplatné kontaktní telefonní číslo 800 020202.

Služby vysokorychlostního internetu jsou přístupné na více než 94 % všech pevných linek společnosti Telefónica O2 Czech Republic. Za poslední půlrok se počet lokalit rozšířil o 64 %.