Hlavní navigace

iMagic připraví pro Supraphon nový portál

[Tisková zpráva]

Sdílet

iMagic připraví pro Supraphon nový portál

Praha 11. května 2005 – Vydavatelství Supraphon se rozhodlo svěřit návrh a tvorbu firemní internetové prezentace agentuře iMagic, která se specializuje na e-business a internetový marketing. Na nový Supraphon.cz by se návštěvníci měli podívat již během léta.

iMagic vše připraví „na klíč“. Po skončení technických analytických prací přijdou na řadu kreativci a grafici. Ti se postarají, aby web nejen hezky vypadal, ale také měl přehlednou navigaci. Po implementaci publikačního systému MagicWebDrive (http://www.ma­gicwebdrive.cz) a důkladném testování bude zakázka předána klientovi.

„Novým portálem chceme přilákat více návštěvníků Internetu, poskytnout jim více zajímavých informací, a tím mimo jiné podpořit prodej desek našeho vydavatelství,“ uvedla Zuzana Drotárová, special marketing manager ze Supraphonu. „Pokračování spolupráce s takto významným klientem je pro nás dalším důkazem posilování pozice iMagicu na trhu,“ řekl Daniel Bezányi, obchodní ředitel agentury.

Bližší informace o projektu budou zveřejněny po jeho dokončení.


iMagic, s. r. o.
Patří mezi nejvýznamnější české agentury poskytující komplexní služby v oblasti e-marketingu a e-businessu. Mezi klienty patří např. ASPI, Author, GlaxoSmithKline, Pirelli či Pribina. Průměrný roční obrat za služby dlouhodobě převyšuje 10 mil. Kč. Na trhu je od roku 1997.