Hlavní navigace

iMagic získal Mariánské Lázně

[Tisková zpráva]

Sdílet

iMagic získal Mariánské Lázně

Praha, 16. února 2005 – Další úspěch při získávání nových klientů dnes oznámila agentura iMagic, která se specializuje na e-marketing a e-business. Stala se vítězem výběrového řízení na dodavatele městského internetového portálu pro Mariánské Lázně.

Projekt bude dodán „na klíč“ – iMagic připraví analýzy a doporučí řešení, zajistí kreativní a grafické práce a implementuje publikační systém MagicWebDrive (MagicWebDrive).

Ve vítězné nabídce agentura zdůraznila zkušenosti s prací pro veřejný i privátní sektor. Úspěch této taktiky potvrzuje Jiří Chval, druhý místostarosta Mariánských Lázní: „iMagic jsme vybrali proto, že měl velmi dobré reference od státních institucí i firem, nabídl snadno ovladatelný publikační systém pro řízení obsahu webu a výhledově i intranetu a navrhl pro nás přijatelnou cenu projektu.“

Velkou pozornost se dodavatel rozhodl věnovat přístupnosti. „Jedním z cílů je vytvořit bezbariérový web, tedy takový, který budou moci používat lidé se zdravotním postižením,“ uvedl Daniel Bezányi, obchodní ředitel iMagicu. Tyto úpravy mají kromě spokojenosti handicapovaných návštěvníků další pozitivní efekt – ve spojení s některými vlastnostmi publikačního systému MagicWebDrive jsou přívětivější pro internetové vyhledávače.

Projekt je rozplánovaný do několika částí, první práce začnou ještě v únoru.


O společnosti iMagic, s. r. o.
Patří mezi nejvýznamnější české agentury poskytující komplexní služby v oblasti e-marketingu a e-businessu. Mezi klienty patří např. Aliatel, CzechTourism či Pribina. Průměrný roční obrat za služby dlouhodobě převyšuje 10 mil. Kč. Na trhu je od roku 1997.