Hlavní navigace

iMOTOR má 45.000 čtenářů

[Tisková zpráva] iMOTOR, první interaktivní magazín pro motoristy na českém trhu, zaznamenal raketový start. Pouhé dva měsíce od svého uvedení na trh internetovou skupinou Limemedia má totiž 45 tisíc registrovaných čtenářů. „To potvrzuje, že kombinace atraktivní podoby magazínu, který připomíná standardní tištěné časopisy, s interaktivním obsahem umožňujícím spouštění vložených audiovizuálních souborů mezi zájemci o motorismus uspěla,“ říká šéfredaktor magazínu Jiří Červenka.

Sdílet

iMOTOR vychází od 21. listopadu loňského roku s měsíční periodicitou. Všichni zájemci si mohou jeho odběr zdarma zaregistrovat na www.imotormag.cz. iMOTOR je českou mutací magazínu, který ve Velké Británii vydává prestižní vydavatelství Dennis publishing, do jehož portfolia mimo jiné patří i magazíny Maxim (licencované po celém světě), EVO nebo Octane. Společnost Limemedia momentálně chystá spuštění nového iMagazínu iGizmo opět ve spolupráci s vydavatelstvím Dennis publishing.

Společnost Limemedia je součástí mediální skupiny Media Bohemia a zastřešuje všechny její internetové aktivity. Vznikla fúzí společností Limemedia, MediaCo a Media Partner.