Hlavní navigace

Rádio Impuls připravuje mimořádné stávkové zpravodajství, moderátoři možná přespí ve studiu

[Tisková zpráva] Praha, 15. června 2011: Nejposlouchanější rozhlasová stanice v České republice, Rádio Impuls, připravuje v souvislosti se zítřejší stávkou odborářů mimořádné zpravodajské pokrytí. Od šesti hodin ráno se budou v pravidelných intervalech hlásit do vysílání reportéři nejen z hlavního města Prahy, ale připraveni jsou i zpravodajové v Plzni, v Ústí nad Labem a v Ostravě. Speciální zpravodajský servis nabídne Zuřivý reportér Rádia Impuls, Aleš Růžička, který bude mapovat situaci v Brně. V pohotovosti je i pražská kolohlídka Rádia Impuls, která v průběhu ranního vysílání Haló, tady Impulsovi mezi šestou a devátou hodinou projede oblast mezi Radotínem, centrem Prahy a Holešovicemi a několikrát se ohlásí s aktuálními informacemi do vysílání.

Sdílet

Rádio Impuls bude dále v průběhu celého dne zpravodajsky pokrývat odborářské mítinky a blokády v ulicích Prahy a situaci na české železnici. Program ohledně stávky doplní dynamická zvuková upoutávka a také znělka mimořádného zpravodajství „Kolaps veřejné dopravy“.

Zaměstnanci Rádia Impuls pojedou do práce s největší pravděpodobnosti na kole a velká část z nich dorazí i pěšky. Někteří uvažují, že v rádiu dokonce přespí.

„Ano, i taková varianta nás napadla. Rádio se kvůli stávce nezastaví a je naopak naší povinností přinést posluchačům čerstvé informace z ulic stávkou postižených měst dřív než ostatní, i kdybychom měli přespat ve studiu,“ říká PR manažerka Rádia Impuls, Iva Stříbrská.

Rádio Impuls je nejposlouchanější rozhlasovou stanicí v České republice. Každý den si jej naladí 1 048 000 pos­luchačů a minimálně jednou týdně jej poslouchá 2 121 000 pos­luchačů. Ráááádio s vyváženou kombinací české hudby, zpráv, dopravních informací a zábavy, šíří pozitivní impulsy, které pomáhají posluchačům dívat se na svět optimisticky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).