Hlavní navigace

Infinity a.s. přichází s vylepšenou strukturou a novým designem svého webu

[Tisková zpráva] Praha - 07. srpna 2009 - Společnost Infinity a.s., přední český dodavatel komplexních služeb v oboru informačních technologií, přichází s vylepšenou strukturou a novým designem svých webových stránek, které osloví odlehčeným vzhledem a zjednodušenou strukturou pro lepší vyhledávání a orientaci ve službách a produktech společnosti.

Sdílet

Spuštění nových stránek přináší s sebou mimo nového designu i tematické úpravy a je rozšířeno o zajímavé novinky. Dostupnější a transparentnější se stalo také vyhledání kontaktu na nonstop servisní linku, která zajišťuje kromě jiného rychlou přímou podporu a evidenci všech požadavků koncových uživatelů výpočetní techniky v režimu 24 x7×365 včetně pracoviště Single Point Of Contact.

Návštěvníci nových webových stránek budou mít možnost se nyní přímo registrovat na připravované semináře a prezentace o produktech a službách společností Microsoft, Hewlett Packard, VMware, Cisco atd., se kterými Infinity a.s. jako partner úzce spolupracuje.

Významnou novinkou je i kolonka „Promoakce“, kde zájemci získají přehled o probíhajících cenově a kvalitativně výhodných akcích na produkty a služby Infinity a jejich partnerů. Na podzim plánuje společnost obnovit rozesílání firemních newsletterů o projektech, nově získaných referencích a novinkách ze všech oblastí společnosti i o dění mimo ní.

Zajímavou novinkou, oživující vzhled nových stránek, je přímé propojení se serverem Svět sítí (také provozovaného společností Infinity a.s.) a automatické zobrazování přebíraných aktualit. Nové webové stránky společnosti Infinity a.s. naleznete na adrese http://www.in­finity.cz.

O společnosti Infinity a. s.
Infinity a. s. poskytuje profesionální komplexní služby v oblasti informačních technologií. Společnost působí na českém trhu již od roku 1992 a od roku 2001 je součástí skupiny řízené největším maďarským systémovým integrátorem – Synergon Informations Systems plc. Svou profesionální činností pokrývá čtyři základní oblasti IT: Technická, systémová a aplikační infrastruktura, Podnikové aplikace, Hosting a Outsourcing a dále Support Center.

Ve všech oblastech zajišťuje projekty, dodávky, realizace, instalace, konfigurace i podporu správců a uživatelů. Zajišťuje rychlou přímou podporu a evidenci všech požadavků koncových uživatelů výpočetní techniky v režimu 24×7×365.