Hlavní navigace

Infinity a.s. testovala nový produkt Microsoft System Center Essentials 2010

[Tisková zpráva] Praha 12.sprna 2009 - Před několika dny společnost Infinity a.s. ukončila neveřejné několikaměsíční testování nového produktu Microsoft System Center Essentials 2010 (MS SCE 2010), který bude nástupcem produktu MS System Center Essentials 2007. Společnost Infinity a.s. se tak zařadila mezi třicítku světových firem, kterým společnost Microsoft umožnila toto neveřejné testování produktu a svými připomínkami, které vývojáři zařadí do finální verze, jistě přispěje ke zlepšení a zdokonalení již tak kvalitního software zaměřeného na podniky menší a střední velikosti.

Sdílet

Uvolnění beta verze MS SCE 2010 pro širokou veřejnost je předběžně naplánováno na letošní září.

Více informací získáte na www.infinity.cz nebo o produktu na http://www.mi­crosoft.com/sys­temcenter/essen­tials/en/us/de­fault.aspx

O společnosti Infinity a. s.
Společnost Infinity a. s. je dodavatelem komplexních služeb v oboru informačních technologií. Zaměřuje se na oborově specifická řešení s použitím vývojových nástrojů a přizpůsobení specifickým potřebám zákazníků. Ve všech oblastech HW, SW a komunikací zajišťuje projekty, dodávky, realizace, instalace, konfigurace i podporu správců a uživatelů.

Zajišťuje rychlou přímou podporu a evidenci všech požadavků koncových uživatelů výpočetní techniky v režimu 24×7×365 včetně pracoviště Single Point Of Contact. Společnost také poskytuje komplexní služby v oblasti hostingu aplikací, informačních systémů a celopodnikové IT infrastruktury včetně hardware serverů.