Hlavní navigace

Infinity představila MS Office 2010

[Tisková zpráva] Praha, 14. 6. 2010 - Zástupci Infinity a Microsoft představili začátkem června v Brně a Praze přínosy nového kancelářského balíku Microsoft Office 2010 a platforem pro komunikaci a sdílení dokumentů. Představení bylo provázeno bohatými demo ukázkami a oživeno videi, které názorně demonstrovaly přínosy pro organizaci.

Sdílet

Mezi klíčové vlastnosti Office 2010, patří robustní funkcionalita v PC, webovém prohlížeči a v mobilním telefonu, dále byla prezentována licenční politika umožňující provoz licencí jak ve standardním licenčním modelu, tak formou hostovaných služeb.

V rámci roadshow byly představeny i výhody podnikové spolupráce pro jednotlivé funkce v organizaci, novinky SharePoint 2010, off-line práce na on-line dokumentech pomocí SharePoint WorkSpace.

Novinkou bylo i uvedení nového způsobu provozu IT infrastruktury – hostovaného řešení BPOS. Účastnící se dověděli, jak fungují hostované služby BPOS, získali přehled o poskytovaných řešeních, jejich praktickém nasazení na vnitropodnikovou nebo mezipodnikovou spolupráci a nákup. Prezentace z této roadshow jsou volně ke stáhnutí na ftp://ftp.infi­nity.cz/Marke­ting/.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).