Hlavní navigace

Infinity společně s LinuxBox na CISCO EXPO

[Tisková zpráva] Praha, 23. 4. 2010 - Infinity a.s. se minulý týden stala součástí 11. ročníku Cisco EXPO 2010 v Hotelu Clarion v Praze. Nosným tématem této konference byl jedinečný koncept virtualizovaného ICT. Účastníci tímto získali přehled o virtualizačních technologiích, které pružně reagují na potřeby výpočetního výkonu obchodních aplikací a zajišťují bezpečné uložení jejich informací. Významným tématem byly zároveň trendy v rozvoji síťových a komunikačních technologií.

Sdílet

Infinity vystoupila na konferenci společně se svým novým partnerem, společností LinuxBox, se kterým prezentovala produkt FOXSTAT.

Partnerství s LinuxBox posílilo portfolio produktů Infinity o další komunikační řešení. FOXSTAT tvoří z hlavní části analytický software, který nabízí detailní analýzu zátěže provozu sítě zákazníka. Rychlý přístup k datům umožňuje filtrovat provoz v síti zákazníka a odhalit tak, který klient a jakým způsobem vytěžuje síť, jaký je typ přenášených dat a jaký název obsahu je přenášen. Pokud máte zájem dozvědět se více o tomto produktu, tak nás neváhejte kontaktovat na vklika@infinity.cz.