Hlavní navigace

Infinity testuje novou verzi Microsoft System Center Essentials 2010 RC

[Tisková zpráva] Dne 20.1.2010 byla uvolněna dlouho očekávaná verze Microsoft System Center Essentials 2010 RC, která poskytuje odborníkům v oblasti IT v menších a středně velkých organizací nástroj na jednotnou správu fyzického a virtuálního IT. Umožňuje lepší zabezpečení, aktualizace, monitorování a řešení problémů z jediné konzole, takže lze efektivně a proaktivně spravovat IT prostředí a to třemi způsoby:

Sdílet

  • řešení s jedinou centrální konzolou pro správu fyzických a virtuálních serverů, klientských počítačů, hardwaru, softwaru a IT služeb. Integrovanouá správa fyzických a virtuálních prostředků za použítí méně nástrojů přináší efektivní systém řízení a snížení administrativních úkonů.
  • proaktivní správa IT prostředí s chytrými varovnými alerty předchází problémům a poskytuje expertní diagnostické informace, které urychlují diagnostiku problémů a úkolů tak, že lze vyřešit problémy dříve než způsobí výpadky.
  • snadné nasazení a údržba, zjednodušení správy složitých úkolů jako je vytváření virtuálních serverů, nasazení nových verzí software, správu aktualizací a inventoarizace prostředí se zvýšenou efektivitou a bezpečností podnikového IT.

Microsoft System Center Essentials 2010 RC je ke stažení na adrese: http://techne­t.microsoft.com/en-us/evalcenter/e­e470677.aspx

Společnosti Infinity a.s. se jako jediná v České republice testuje Microsoft System Center Essentials 2010 již od alfa verze.