Hlavní navigace

Info Radio poprve s oficialnimi vysledky

[Tisková zpráva] Praha 12. 5. 2006 -- Info Radio, informační rádio pro Prahu hrající alternativní muziku, bylo poprvé uvedeno v přehledu poslechovosti nového Radio Projektu za listopad 2005 až březen 2006 v černých číslech týdenní poslechovosti. Během týdne si jej alespoň jednou naladí 4 000 posluchačů, denní poslechovost je 1 000 posluchačů a spontánní znalost tohoto rádia dosahuje plných 28 000 lidí. Průměrná doba poslechu činí 67 minut.

Sdílet

„Info Radio je rádio s omezeným dosahem, který je jeho hlavním hendikepem. Jeho výhodami je však to, že hraje muziku, kterou jiní nehrají, a přináší informace, které jiná rádia neříkají,“ zdůrazňuje Martin Pokorný, ředitel programu tohoto pražského rádia. „Připravujeme kroky, které nám zajistí více posluchačů,“ zdůrazňuje Pokorný. „Jednou z využívaných možností příjmu je internet, kde může Info Radio poslouchat kdololi z libovolného místa v ČR.“

Info Radio je orientováno na cílovou skupinu mladých lidí ve věku 15–25 let, kteří spojili svůj život s metropolí a nejsou příznivci tradiční muziky prezentované mainstreamovými celoplošnými či lokálními rádii. Info Radio patří do skupiny Lagardere Active Radio International CZ. Začalo vysílat v lednu loňského roku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).