Hlavní navigace

Infor a GEMMA Systems rozšiřují své partnerství na českém trhu

[Tisková zpráva] Nová dohoda rozvíjí dosavadní spolupráci obou firem postavenou na platformách Infor ERP LN (BaaN) a Infor ERP VISUAL

Sdílet

PRAHA – 20. května 2010 – Společnost Infor, vedoucí poskytovatel podnikového softwaru pro středně velké společnosti, oznámila, že podepsala novou distributorskou smlouvu se společností GEMMA Systems, v rámci které nově rozšiřuje působnost spolupráce o další produkt – Infor EAM (Enterprise Asset Management), tj. řešení pro řízení podnikového majetku. Nový produkt doplňuje portfolio řešení Infor ERP LN (BaaN) a Infor ERP VISUAL dlouhodobě úspěšně prodávaných prostřednictvím GEMMA Systems na českém a slovenském trhu.

Novinky

  • GEMMA Systems je partnerem společnosti Infor na českém a slovenském trhu již od roku 1994 a za tu dobu získala řadu zákazníků, jako jsou např. ŠKODA Holding, TATRA, Motorpal, Jihostroj a mnoho dalších. Vedle řešení Infor EAM bude GEMMA Systems i nadále lokalizovat, podporovat a implementovat obě rodiny ERP produktů v České republice a na Slovensku.
  • Infor EAM je řešení pro správu podnikového majetku, který monitoruje a řídí provoz, výkon a údržbu firemních aktiv. Umožňuje výrobcům, distributorům i poskytovatelům služeb šetřit čas a peníze prostřednictvím optimalizace využití zdrojů, zvyšování produktivity personálu a efektivnějšího využití majetku. Kromě oblasti EAM nabízí Infor v České republice další nadstavbová a doplňková řešení pro segmenty řízení podnikové výkonnosti (Infor PM), řízení produktového cyklu (Infor PLM), řízení dodavatelského řetězce (Infor SCM), řízení vztahů se zákazníky (Infor CRM) a další.
  • Právě oblast řízení podnikových aktiv je v období ekonomické recese velmi atraktivní pro všechny společnosti, které potřebují pečlivě sledovat a optimalizovat náklady na podnikový majetek. EAM řešení pomáhají společnostem například redukovat náklady na práci spojené s údržbou budov a zařízení a identifikovat možné či skutečné finanční ztráty. Oblast EAM předurčují pro nasazení informačního systému zejména faktory typu výše nákladů do oblasti údržby majetku, důležitost bezporuchového provozu a důležitost podpory legislativy, auditů a dokumentace.

Co říká náš partner
„Jako dlouhodobý partner společnosti Infor, který se orientuje na výrobní segment, vidíme mezi českými zákazníky velkou příležitost pro rozšiřující řešení Infor, zejména Infor EAM,“ řekl Vladimír Diatka ze společnosti GEMMA Systems. „Vítáme rozšíření našeho partnerství, které přinese nové obchodní příležitosti jak společnosti Infor tak nám a které doplní naši nabídku předních ERP řešení Infor.“

Co říká Infor
„Infor v souladu se svou strategií spoléhá na prověřené implementační partnery, mezi které tradičně patří i GEMMA Systems,“ řekl Petr Felkner, country manažer společnosti Infor pro Českou republiku. „Rozšířením spolupráce dávají obě společnosti najevo, že jsou připraveny reagovat na aktuální obchodní požadavky svých zákazníků a nabízet ta nejlepší řešení k dosažení úspěchu ve složitém období ekonomické recese a oživování trhů.“

Další zdroje

  • Produktové informace o Infor EAM: http://cz.infor­.com/solution­s/eam/
  • Demo: Infor EAM – Beyond traditional EAM/CMMS systems
  • Whitepaper: 10 pitfalls to avoid when selecting an EAM/CMMS system

O Infor
Infor poskytuje více než 70 000 zákazníkům lepší a intenzivnější vztah se svým dodavatelem podnikového softwaru. Software Infor je možné snadno pořídit, snadno nasadit a jednoduše spravovat. Je vytvořený nikoliv pro revoluční změny ale pro postupný rozvoj. Existuje lepší způsob jak využívat podnikový software, více zjistíte na http://cz.infor­.com.

O GEMMA Systems
GEMMA Systems dodává profesionální služby výrobním podnikům v ČR a SR. Na trhu se GEMMA Systems pohybuje už od roku 1994 a zaměřuje se na dodávky informačních systémů kategorie ERP, APS a EAM. Je implementačním a zároveň lokalizačním partnerem pro dva ERP produkty firmy Infor, konkrétně Infor ERP LN (dříve Baan), určeného pro větší podniky a Infor ERP Visual, který pokrývá potřeby malých a středních výrobních firem. Za dobu své existence úspěšně dokončila více než 70 projektů u zákazníků s různými typy výroby.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).