Hlavní navigace

Infor buduje novou poradní skupinu pro distribuční kanál v regionu EMEA

[Tisková zpráva] Skupina posiluje vztahy a nabízí přínosy jak pro Infor tak jeho partnery, kteří tvoří 24 % jeho globálního obratu

Sdílet

PRAHA – 9. září 2009 – Společnost Infor dnes na partnerském setkání v italském Miláně oznámila vytvoření poradní skupiny pro distribuční kanál v regionu EMEA (EMEA Channel Advisory Council) složené z členů široké komunity distribučních partnerů a vedoucích firem na IT trhu s cílem posílit komunikaci a spolupráci mezi firmou Infor a její sítí prodejních partnerů. Skupina umožní Inforu prohloubit svou odvětvově specifickou expertízu, zlepšit prodejní procesy a posilovat vztahy se zákazníky svých partnerů tak, aby i nadále dostávali inovativní softwarová řešení s flexibilními možnostmi implementace a financování.

V zájmu posílení vztahů mezi Inforem a jeho VAR (Value-Added Reseller) partnery byla tato poradní skupina jmenována reprezentativním orgánem pro nepřímý obchodní kanál Infor. Skupina poskytuje partnerům Infor podklady pro nejrůznější obchodní jednání, zpětnou vazbu a zprostředkovává názory Inforu na danou problematiku. Jakmile jsou jednání uzavřena, poradní tým přenáší informace, závěry a rozhodnutí zpět do partnerské sítě.

Poskytnutím přímého kontaktu na manažery Infor s rozhodovacími pravomocemi dává Infor svým partnerům nové nástroje k získání klíčových trhů a odvětvové expertízy. Spojení VAR partnerů s technologií Infor a jeho prodejními nástroji umožňuje společnosti Infor spolupracovat se svými partnery na vytvoření globálních standardů a sdílení cenných informací v oblasti produktového vývoje a prodejní strategie s cílem maximalizace distribučního prodeje a obchodní výkonnosti. Poradní skupina také pomáhá v náboru nových partnerů s hlubokými odvětvovými zkušenostmi v oblasti podnikového softwaru pro výrobní a distribuční odvětví.

Poradní skupina pro nepřímý obchodní kanál se skládá z 10 partnerských společností z regionu EMEA, které reprezentují nejrůznější geografické lokality, řešení a odvětví. Skupina se schází čtvrtletně společně s prodejními a partnerskými týmy. Členové jsou nominování společností Infor a obměňují se na každoroční bázi s cílem zajistit reprezentativní zastoupení.

„Distribuční partneři společnosti Infor jsou důležitou součástí naší celkové struktury prodeje a podpory, přičemž vytvářejí 24 % našeho globálního obratu. Proto jim poskytujeme ta nejlepší školení a vzdělávací nástroje, jež podporují nabídku řešení našich VAR partnerů s cílem zvýšit aktivity směrem k rostoucí základně našich zákazníků,“ řekl Dennis Michalis, senior viceprezident pro globální partnerství ve společnosti Infor. „Poradní skupina pro distribuční kanál poskytuje našim partnerům fórum pro diskusi a jejich názory, trendy a best practices. Přitom nabízí týmům Infor zásadní zpětnou vazbu týkající se identifikace důležitých potřeb v zákaznických odvětvích.“

Další zdroje
Webová stránka Infor Global Channel Program – http://sn.im/jx6pc
Brožura Infor Channel Program (nutná registrace) – http://sn.im/jx6s7

O společnosti Infor
Infor vyvíjí či získává formou akvizic funkčně bohatá softwarová řešení postavená na specifických zkušenostech tisíců odborníků a kontinuálně je zlepšuje prostřednictvím inovací, rychlejších implementací, globální dostupnosti a flexibilních možností pořízení. Během několika málo let se Infor stal jedním z největších poskytovatelů podnikového softwaru na světě. Více informací lze nalézt na www.infor.com či na http://cz.infor­.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).