Hlavní navigace

INFOR JMENOVAL KEITHE DEANA PREZIDENTEM ZA OBLAST EMEA

[Tisková zpráva] ATLANTA – 9. července 2007 – Infor oznámil, že jmenoval Keithe Deana prezidentem společnosti Infor pro oblast Evropy, Středního Východu a Afriky (EMEA). Původně ve společnosti Infor Keith Deane působil jako senior viceprezident zodpovědný za prodej v oblasti EMEA. Ve své nové roli bude mít Deane na starosti prodej a služby všech produktů Infor v regionu EMEA s cílem pokračovat v dynamickém růstu této oblasti, která tvoří téměř polovinu celkového obratu společnosti Infor.

Sdílet

Od svého nástupu do firmy Infor v roce 2005 vedl Deane evropské aktivity, přičemž pomáhal růstu společnosti v regionu z původních 200 milionů na téměř 1 miliardu dolarů. Keith Dean pracuje v IT odvětví téměř 30 let, svou kariéru začal v roce 1978 jako analytik a programátor, poté ho začala zajímat obchodní stránka IT, které se věnoval následující dvě dekády. Do společnosti Infor přišel z webMethods, kde zastával pozici senior viceprezidenta. Předtím byl viceprezidentem a generálním manažerem BEA Systems.

„Infor v regionu EMEA neustále roste díky orientaci na potřeby zákazníků a dodávkám obchodně a odvětvově specifických řešení,“ řekl Deane. „S tím, jak roste náš byznys v regionu, je důležitá lokální přítomnost a služby zkušených pracovníků, kteří podporují naše zákazníky a jejich obchodní rozvoj.“

„Infor zažil nejsilnější fiskální rok ve své historii a roste skutečně globálně,“ řekl Jim Shaper, předseda a CEO společnosti Infor. „Jsme skutečně potěšeni tím, že Keith Deane bude zaštiťovat náš byznys na jednom z nejperspektiv­nějších trhů.“

V regionu EMEA bude mít Keith Deane podporu celé řady regionálních senior viceprezidentů, mezi které patří Trevor Smith za UK a Irsko, Benoit de la Tour za jižní Evropu, Josef Eisenkolb za střední Evropu, Wolfgang Kobek za Independent Business Units společnosti Infor v EMEA, Steven Rees-Pullman za partnerský prodej v EMEA, Bob Fedorciow za globální zákazníky, Ian Walker za řízení lidských zdrojů a řízení vztahů se zákazníky a Thibault de Clisson za profesionální služby v EMEA.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).