Hlavní navigace

Infor jmenoval nového country manažera pro Českou republiku

[Tisková zpráva] Petr Felkner, bývalý manažer ve společnostech IBM a Intentia, bude zodpovědný za další obchodní expanzi společnosti Infor na českém trhu

Sdílet

PRAHA – 4. března 2010 – Společnost Infor, vedoucí poskytovatel podnikového softwaru pro středně velké společnosti, dnes oznámila, že jmenovala Petra Felknera country manažerem svého českého zastoupení. Petr Felkner bude zodpovědný za implementaci obchodní strategie a rozvoj společnosti Infor na českém trhu, jak v tradičních zákaznických segmentech, tak v rámci expanze do nových segmentů.

Petr Felkner má dlouholeté a hluboké zkušenosti z oblasti informačních technologií a speciálně v sektoru podnikového softwaru, kde působil přes 20 let. Před svým příchodem do společnosti Infor pracoval ve firmě YMS Germany GmbH, jako Business Development Director zodpovědný za obchodní rozvoj v Německu. Předtím působil v YMS Czech Republic, s.r.o. (původně GCWare) a v GCWare, s.r.o., jako obchodní ředitel. Jeho pracovní zkušenosti rovněž zahrnují pozici manažera softwarové divize IBM ČR a generálního ředitele Intentia CZ, bývalého švédského dodavatele ERP systémů.

„Jsme velmi potěšeni, že můžeme přivítat Petra Felknera v našem středoevropském týmu jako manažera zodpovědného za Českou republiku,“ řekl Wolfgang Kobek, viceprezident Infor Central Europe. „Jeho více než dvacetileté zkušenosti v softwarovém byznysu pomohou ještě více zlepšit naši pozici v České republice, která je pro Infor tradičně silným trhem. Zejména dnes, v období ekonomického zotavování, hledají naši zákazníci inovace a podporu od silného softwarového dodavatele, který zná jejich odvětvově-specifické požadavky. Jako nový country manažer bude Petr Felkner na tyto aspekty dohlížet.“

Petr Felkner vystudoval Institute of Electrotechnics v německém Ilmenau, fakultu technické kybernetiky a automatizace se zaměřením na technologii systémů a expertní systémy. Je ženatý a má dvě děti. Hovoří plynně anglicky a německy, dobře rusky.

O společnosti Infor: Ve společnosti Infor věříme v jedno: ve svého zákazníka. Věříme, že zákazník hledá lepší a intenzivnější vztah se svým dodavatelem podnikového softwaru. A že hledá novou úroveň podnikového softwaru vytvořeného nikoliv pro revoluční změny, ale pro postupný rozvoj. Software, který je snadné pořídit, snadné nasadit a jednoduše spravovat. Našich více než 70 000 zákazníků ve více než 100 zemích a přes 8 000 zaměstnanců stojí při nás. Těšíme se na to, že budete s námi sdílet výsledky naší vize. Existuje lepší způsob jak využívat podnikový software. Pro více informací navštivte http://cz.infor­.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).