Hlavní navigace

Infor jmenoval nového viceprezidenta pro střední Evropu

[Tisková zpráva] Zkušený Wolfgang Kobek bude mít za úkol umocnit obchodní růst v regionu

Sdílet

PRAHA – 6. června 2008 – Společnost Infor dnes oznámila, že povýšila Wolfganga Kobeka na pozici viceprezidenta pro region střední Evropy. V této pozici bude Kobek zodpovědný za pokračující obchodní růst prostřednictvím přímých a nepřímých obchodních kanálů a za podporu široké zákaznické základny při rozvoji existujících řešení. Kobek, který bude přímým podřízeným Keithe Deana, prezidenta Infor v regionu EMEA, bude řídit prodej všech produktů Infor ve středoevropském regionu a jejich rozšíření po celém regionu.

Wolfgang Kobek je ve společnost Infor od jejího počátku, když se k firmě připojil v roce 2002 jako manažer zodpovědný za řízení právě koupené firmy BRAIN AG. V březnu 2004 byl Wolfgang Kobek jmenován členem výkonné rady jako obchodní viceprezident Infor v regionu EMEA. Od roku 2006 vedl jednu z evropských obchodních jednotek. Před příchodem do Inforu pracoval Wolfgang Kobek v několika obchodních a manažerských pozicích ve firmách Siemens, Microsoft, Lotus a Borland.

"Wolfgang Kobek je vysoce respektovanou osobností, jejíž pověst daleko přesahuje německy hovořící trhy. Byl vždy klíčovou osobou v rozličných obchodních jednotkách Infor,“ řekl Keith Deane, prezident Infor v regionu EMEA. „Infor je tradičně velmi silný ve středoevropském regionu, a proto nás těší mít Wolfganga ve svém týmu – je živým příkladem podnikavého ducha Infor a jedním ze základních stavebních kamenů našeho úspěchu.“

„Střední Evropa byla vždy důležitým trhem pro Infor, a proto s důvěrou hledím na budoucí rozvoj naší společnosti a její rostoucí pozici na trhu, a těším se na další výzvy a novou úroveň dosažených úspěchů,“ řekl Wolfgang Kobek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).