Hlavní navigace

Infor jmenuje Bruce Richardsona na pozici ředitele pro strategii

[Tisková zpráva] K týmu Infor se připojuje zkušený analytik trhu s podnikovým softwarem

Sdílet

PRAHA – 11. ledna 2010 – Společnost Infor, vedoucí poskytovatel podnikového softwaru pro středně velké společnosti, dnes oznámila, že Bruce Richardson, v současnosti ředitel pro průzkum trhu v analytické společnosti AMR Research, bude jmenován ředitelem pro strategii (Chief Strategy Officer) ve firmě Infor. Richardson bude zodpovědný přímo Jimu Shaperovi, předsedovi představenstva a výkonnému řediteli Infor. Kromě toho bude poskytovat strategické poradenství Golden Gate Capital, největšímu akcionáři společnosti Infor.

„Jako člověk, který se posledních 30 let neustále věnoval trhu s podnikovým softwarem, rozumím dynamice tohoto odvětví – silám, jež řídí rozvoj segmentu a jež dnes zprostředkovávají zákazníkům stále větší výhody,“ řekl Bruce Richardson. „Infor tuto sílu má. Zaujímá průkopnické postavení v tom, co vnímáme jako změnu přístupu softwarových dodavatelů k zákazníkům. Je pozoruhodné, co vše Infor dokázal během sedmi let – získat velkou a loajální zákaznickou základnu, globální pokrytí, zajímavé portfolio produktů, skvělý manažerský tým a budoucnost plnou zajímavých růstových příležitostí.“

Jako ředitel průzkumu v AMR Research řídil Richardson veškeré procesy tvorby analýz, včetně identifikace klíčových trendů a strategií v oblastech jako ERP, řízení dodavatelského řetězce, cloud computing, servisně orientovaná architektura (SOA), software jako služba (SaaS), softwarová zařízení, virtualizace a vizualizace. Richardson pokrýval a analyzoval trh s podnikovým softwarem po několik dekád a vydal celou řadu predikcí, které se později ukázaly jako velmi přesné, jako byl například nárůst trhu s pokročilými plánovacími nástroji či rozvoj nástrojů pro plánování materiálových zdrojů (MRP) v rámci ERP řešení.

Zkušenosti a názory Bruce Richardsona na trh s podnikovým softwarem a zejména jeho znalosti zákaznických potřeb a požadavků, budou dalším krokem k odlišení Inforu na trhu jako softwarového dodavatele, který konzistentně naslouchá svým zákazníkům. Richardson bude každý týden publikovat své názory na www.infor.com, v rámci blogu „An Insider‘s View“.

„Během posledních dvou dekád byste na celém světě těžko našli člověka povolanějšího a informovanějšího o každém významnějším dodavateli podnikového softwaru, než je Bruce Richardson. Jeho vstup do týmu Infor nám otevírá nové příležitosti,“ řekl Jim Shaper. „Bruce je jedním z nejspolehlivěji tipujících analytiků v našem odvětví a bude hrát klíčovou roli v souvislosti s tím, jak budeme pokračovat v organickém a akvizičním růstu.“

O společnosti Infor
Infor vyvíjí či získává formou akvizic funkčně bohatá softwarová řešení postavená na specifických zkušenostech tisíců odborníků a kontinuálně je zlepšuje prostřednictvím inovací, rychlejších implementací, globální dostupnosti a flexibilních možností pořízení. Během několika málo let se Infor stal jedním z největších poskytovatelů podnikového softwaru na světě. Dnes má společnost 70 000 zákazníků ve více než 100 zemích světa a přes 8 000 zaměstnanců. Více informací lze nalézt na www.infor.com či na http://cz.infor­.com.