Hlavní navigace

Infor na MSV 2010 představil řešení na míru výrobním společnostem

[Tisková zpráva] Řešení Infor ERP, Infor PM, Infor EAM a Infor SCM pomáhají reagovat na zvyšující se složitost výrobních procesů v oblasti diskrétní výroby

Sdílet

PRAHA – 20. září 2010 – Společnost Infor, největší poskytovatel podnikového softwaru středně velkým společnostem, na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu (MSV) v Brně představila řešení umožňující výrobním podnikům vyrovnat se s narůstající komplexností a složitostí výrobních prostředí. Aby se tyto podniky mohly stát flexibilnějšími a úspěšnějšími, potřebují přesné informace v reálném čase.

Novinky
Infor na MSV prezentoval výrobní společnostem následující komplexní řešení:

  • Řešení Infor ERP, včetně ERP LN, ERP SyteLine, ERP VISUAL, ERP MAX, ERP Xpert a dalších, které podporují prediktivní plánování, efektivní výrobu a včasné plnění zákaznických zakázek.
  • Infor PM (Performance Management) nabízí výrobním podnikům detailní pohled na aktuální výkonnost, možnost včasného zachycení trendů, predikci poptávky a konsolidaci informací z více výrobních divizí.
  • Infor EAM (Enterprise Asset Management) poskytuje standardní postupy v oblasti údržby výrobních zařízení umožňující snížení podílu neplánované údržby, redukci nákladů a kontinuitu údržby v případě personálních změn.
  • Infor SCM (Supply Chain Management) umožňuje výrobcům optimalizovat jejich dodavatelský řetězec s cílem urychlení zákaznických dodávek, redukce skladových zásob a zlepšení služeb zákazníkům.

Co říká Infor
„Podle nedávného průzkumu IDC Manufacturing Insights z července 2010 zaměřeného na výrobní podniky malé a střední velikosti, uvedlo 57,9 % evropských společností, že jejich výrobní procesy jsou složitější než před pěti lety,“ řekl Petr Felkner, country manažer Infor Czech. „Nejvíce výrobní podniky trápí dosažení plánovaného obratu, udržení ziskovosti a nutnost snižování materiálových a výrobních nákladů. K dosažení lepší výkonnosti podniky proto hledají především nástroje pro lepší plánování a predikování poptávky.“

Další zdroje
Průzkumu IDC Manufacturing Insights ke stažení naleznete zde: www.erpformanu­facturers.co.uk/?sec­tion=download­s.

Poznámka: k získání online obsahu může být požadována registrace

O společnosti Infor
Infor poskytuje více než 70 000 zákazníkům lepší a intenzivnější vztah se svým dodavatelem podnikového softwaru. Software Infor je možné snadno pořídit, snadno nasadit a jednoduše spravovat. Je vytvořený nikoliv pro revoluční změny ale pro postupný rozvoj. Existuje lepší způsob jak využívat podnikový software, více zjistíte na http://cz.infor­.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).