Hlavní navigace

Infor o budoucnosti podnikového softwaru na konferenci Inforum Praha 2009

[Tisková zpráva] PRAHA – 2. ledna 2009 – Společnost Infor dnes oznámila, že její každoroční uživatelská konference Inforum Praha 2009 letos proběhne 20. ledna v Břevnovském klášteře. Na konferenci se setkají zákazníci, partneři a odborníci společnosti Infor, kteří chtějí získat nové zkušenosti a maximalizovat hodnotu implementovaných řešení Infor.

Sdílet

Účastníci konference budou mít možnost vyslechnout si nejrůznější vzdělávací přednášky, zákaznické případové studie a produktové informace. Konference se zúčastní regionální top management Infor, především Wolfgang Kobek, viceprezident Infor Central & Eastern Europe, Dr. Thomas Jensen, ředitel divize Business Consulting, a Pavel Jelínek, ředitel divize Professional Services Infor v České republice.

Wolfgang Kobek bude na konferenci Inforum Praha 2009 ve své přednášce „Infor, the big picture“ prezentovat strategii společnosti Infor a vývoj podnikového softwaru do budoucna. Dr. Thomas Jensen bude diskutovat vliv hlavních podnikových trendů na softwarový průmysl, včetně globalizace, mobility a spolupráce, a způsobu, jakým se bude podnikový software ubírat nadále. Jensen bude také hovořit o vývoji platformy Infor Open SOA a dá nahlédnout „pod pokličku“ hlavních inovací, které uživatelé mohou očekávat od společnosti Infor.

„Inforum Praha poskytne ideální platformu pro interakci se zákazníky, partnery a odborníky společnosti Infor a pro diskusi o dramaticky náročnějších obchodních výzvách na globalizovaných trzích,“ řekla Angela Heindl-Schober, marketingová manažerka Infor pro střední a východní Evropu. „Na letošní konferenci budeme opět demonstrovat, jak náš podnikový software pomáhá firmám všech velikostí zvyšovat produktivitu a zlepšovat obchodní výkonnost.“

dia, která budou mít zájem o účast na konferenci Inforum mohou kontaktovat Miroslava Friberta na miroslav@myr.cz či níže uvedených kontaktech. Pro registraci a více informací o konferenci Inforum, navštivte prosím http://cz.infor­.com/inforum-praha.

O společnosti Infor
Infor vyvíjí či získává formou akvizic funkčně bohatá softwarová řešení postavená na specifických zkušenostech tisíců odborníků a kontinuálně je zlepšuje prostřednictvím inovací, rychlejších implementací, globální dostupnosti a flexibilních možností pořízení. Během několika málo let se Infor stal jedním z největších poskytovatelů podnikového softwaru na světě. Více informací lze nalézt na www.infor.com či na http://cz.infor­.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).