Hlavní navigace

Podniky střední velikosti stále více inovují s pomocí Infor Open SOA

[Tisková zpráva] Již přibližně 200 zákazníků využívá výhod programu Infor Flex k omezení rizik a zkrácení doby implementace

Sdílet

PRAHA – 1. března 2010 – Společnost Infor, vedoucí poskytovatel podnikového softwaru pro středně velké společnosti, dnes oznámila, že registruje stále větší zájem zákazníků o získání nejnovějších verzí softwarových řešení prostřednictvím programu Infor Flex. Od ohlášení v červnu 2009 využilo již přibližně 200 zákazníků tohoto programu k upgradu či výměně existujících řešení Infor za software, který umožňuje využívat servisně orientovanou architekturu Infor Open SOA.

„Zákazníci si uvědomili, že mohou od svého softwarového dodavatele očekávat mnohem více než jen řešení, která nedokáží reagovat na obchodní růst a musí být nahrazována prostřednictvím dlouhých, nákladných a riskantních implementací,“ řekl Dennis Michalis, senior viceprezident ve společnosti Infor. „Úspěch programu Infor Flex je demonstrací našeho jedinečného přístupu k softwarovým upgradům, jež poskytuje transparentnost a přitom snižuje riziko implementací překračující dohodnutou dobu a rozpočet.“

Infor Flex umožňuje zákazníkům s aktivními smlouvami o údržbě upgradovat z existujícího řešení Infor na nejnovější verzi softwaru nebo vyměnit stávající řešení Infor za robustnější systém se všemi inovativními výhodami technologie Infor Open SOA. Infor Open SOA, jedinečná servisně orientovaná architektura postavená na řízení událostí, vylepšuje standardní obchodní prostředí o distribuci dat mezi konkrétním řešením Infor a jinými systémy, přičemž poskytuje na standardech postavený přístup k integraci jak Infor tak non-Infor systémů a datových zdrojů.

Například společnost Mitsubishi Electric Power Products, zákazník Infor ERP SyteLine od roku 1997, nyní využívá program Infor Flex k upgradu z verze 6.0 na verzi 8.0. Nebo Warrendale, americká firma, implementuje řešení Infor EAM, Infor PM 10 a Infor Expense Management, která integruje do systému Infor ERP SyteLine prostřednictvím Infor Open SOA poskytující uživatelům okamžitý přístup ke kritickým informacím agregovaným z různých systémů.

„Softwarové systémy pro sběr dat jsou určitě užitečné, ale k řízení obchodních operací na požadované úrovni jsme potřebovali upgradovat na systém, který uživatelům nabízí přístup k informacím umožňující kvalifikované rozhodování v reálném čase,“ řekl Joseph Marcoz, IT manažer v Mitsubishi Electric Power Products. „Implementací nového ERP systému do našich osmi divizí je náročný úkol, ale program Infor Flex zjednodušuje celý proces díky garanci pevných nákladů a doby implementace stejně jako prověřené metodologie minimalizující případné provozní výpadky. To vše nám umožňuje mít velmi rychle k dispozici systém, který splní naše potřeby nejen dnes, ale i do budoucna.“

Vedle doplňkových modulů a komplementárních aplikací umožňuje Infor Open SOA zákazníkům zavádět nové komponenty, které poskytují inovativní funkcionality pro nejrůznější řešení. Tyto komponenty od Inforu umožní agregovat data podle specifických obchodních aspektů a zlepšují procesy v oblastech business intelligence, financí a strategického plánování. Mnoho z těchto budoucích komponent bude zahrnuto do aktivních zákaznických maintenance kontraktů zdarma, přičemž pro zákazníky bez těchto kontraktů budou k dispozici za licenční poplatky. Komponenty budou integrovány s minimálními následky na provoz prostřednictvím Infor Open SOA, což je další benefit účasti na programu Infor Flex.

„Potřebovali jsme robustnější systém pro řízení zásob na celoamerické úrovni s cílem poskytovat tu nejlepší kvalitu služeb, jež očekávají naši zákazníci,“ řekl Julian Richard, CIO společnosti E.Sam Jones Distributor. „Příležitost upgradovat náš systém Infor ERP SX.enterprise s využitím programu Flex znamenalo, že jsme mohli začít využívat výhod nového systému během pouhých 6 měsíců – a to byla nabídka, jež se nedala odmítnout.“

Podle analytické firmy AMR stojí typická implementace nového ERP systému miliony dolarů a může trvat dva až tři roky, než dojde k úplnému dokončení implementace. „Mnoho podniků bojuje se staršími systémy, které již nedokáží pokrýt jejich potřeby. Jednoduše čekají na financování a dostupnost nového ERP systému, což ovšem může podkopat motivaci a zanechat podnik s neefektivními obchodními procesy a neadekvátním přístupem k informacím,“ říká AMR v jedné ze svých studií.

Další zdroje
Webová stránka Infor Flex – http://www.in­for.com/flex/
• Blog: Dennis Michalis a MEPPI – http://blogs.in­for.com/insig­hts/

O společnosti Infor: Ve společnosti Infor věříme v jedno: ve svého zákazníka. Věříme, že zákazník hledá lepší a intenzivnější vztah se svým dodavatelem podnikového softwaru. A že hledá novou úroveň podnikového softwaru vytvořeného nikoliv pro revoluční změny, ale pro postupný rozvoj. Software, který je snadné pořídit, snadné nasadit a jednoduše spravovat. Našich více než 70 000 zákazníků ve více než 100 zemích a přes 8 000 zaměstnanců stojí při nás. Těšíme se na to, že s námi budete sdílet výsledky naší vize. Existuje lepší způsob jak využívat podnikový software. Pro více informací navštivte http://cz.infor­.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).