Hlavní navigace

Infor optimalizuje plánovací, reportovací a konsolidační procesy ve společnosti Pankl Group

[Tisková zpráva] Mnichov – 22. března 2007 – Infor dnes oznámil, že společnost Pankl, globální výrobce a distributor systémů pro motory, systémů pro řízení, a komponent pro závodní vozy a letecké systémy, zprovoznila řešení Infor Performance Management Planning a Infor Performance Management Consolidation.

Sdílet

Řešení Infor pro řízení výkonnosti (Performance Management – PM) poskytne firmě Pankl možnost zlepšovat a zefektivňovat finanční reportování díky integraci finančních informací a transparentnosti dat napříč celým podnikem. K nejdůležitějším přínosům řešení patří vyšší kvalita a konzistentnost dat a úspory dosažené standardizací účetních postupů a automatizací procesů, jako je například konsolidace pohledávek.

„Infor nám poskytuje jednotný, integrovaný finanční reportovací systém umožňující přesné a včasné výkaznictví,“ řekl Norbert Passler, Group Controller ze společnosti Pankl. „Obchodně specifické standardy v kombinaci s možností pružné a jednoduché customizace byly pro nás klíčovými faktory při výběru řešení Infor.“

Především z důvodu neustálého růstu a rozvoje společnost hledala flexibilní a komplexní řešení schopné automatizovat původně manuální procesy, odstranit nepřesnosti v datech a poskytovat managementu firmy finanční informace v reálném čase.

Společnost Pankl zvolila Infor na základě nabídky integrovaného řešení, které pokrývá jak oblast finančního plánování tak oblast konsolidace, přičemž využívá jednotnou, výkonnou databázi. Řešení umožňuje reportovat prodejní transakce daného produktu dle zákazníka, vizualizovat vliv podnikových rozhodnutí na obrat, zisk a další podnikové údaje apod. Vedle toho mohou být v rámci řešení Infor kalkulovány a reportovány ukazatele výrobních výkonů a výkonnosti personálu.

Pankl na řešení Infor oceňuje nízké náklady na vlastnictví, které byly patrné již od fáze funkčního konceptu řešení vytvořeného a integrovaného na základě specifických požadavků zákazníka. Infor například poskytuje společnosti Pankl funkcionality řízeného workflow, automatizovaných procesů, integrovaných finančních funkcí a přednastavených reportů.

„Přesné a účinné procesy plánování a reportování jsou klíčem efektivní podpory podniků na dnešních velmi konkurenčních trzích. Infor nám pomáhá získat konzistentní pohled na všechny klíčové ukazatele výkonnosti s cílem umožnit rychlejší reakci na měnící se obchodní požadavky,“ dodává Norbert Passler.

Komplexní PM řešení společnosti Infor pomáhá podnikům dosáhnout lepšího souladu mezi podnikovou strategií a finančními a provozními procesy. Infor PM obsahuje aplikace pro strategické plánování, plánování rozpočtů, predikování, finanční konsolidaci, řízení výdajů, řízení poboček, scorecarding, reportování, a odvětvovou a na rolích postavenou analytiku. S řešením Infor mohou organizace pracovat na bázi jednotné platformy, která poskytuje obchodně specifická řešení založená na best practices a integrované odvětvové expertíze. V důsledku toho mohou zákazníci mít k dispozici přesné a aktuální informace dostupné v rámci celé organizace.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).