Hlavní navigace

Infor organizuje další pokračování seminářů pro letecký průmysl

[Tisková zpráva] PRAHA, 30. března 2009 - „Komplexní ICT řešení pro letecký průmysl“ je název semináře, který spoluorganizují společnosti Infor, IBM, BitServis a Avnet. Účastníci získají informace o IT řešeních pro podporu výroby letadel, jejich dílů a součástí prostřednictvím řešení Infor ERP LN. Na jedné z klíčových prezentací budou demonstrovat zástupci společnosti Moravan Aviation, přínosy nedávno implementovaného řešení Infor ERP LN 6.1. Seminář se bude konat přímo v sídle letecké společnosti Moravan Aviation v Otrokovicích dne 23. dubna 2009.

Sdílet

Cílem nasazení řešení Infor v Moravan Aviaition, která je výrobcem výcvikových, sportovních, akrobatických a cestovních letadel, bylo zvýšit kvalitu řízení všech procesů ve společnosti. Díky zavedení nového řešení společnost očekává, že zvýší svou ziskovost a zlepší zákaznické služby prostřednictvím redukce skladových zásob a lepšího přehledu o stavu objednávek a jejich plnění.

Infor ERP LN je pokročilé ERP řešení, které poskytuje široké spektrum obchodních funkcionalit s cílem pokrýt potřeby předních výrobců z oblasti diskrétní a projektové výroby. Řešení je ideální pro odvětví strojírenské výroby, high-tech a elektroniky, výroby komponent, komerční letecké výroby a lodního stavitelství.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).