Hlavní navigace

INFOR POMÁHÁ VÝROBCŮM LÉKAŘSKÝCH PRODUKTŮ SNÍŽIT NÁKLADY S POMOCÍ DYNAMICKÉHO ŘÍZENÍ ZÁSOB

[Tisková zpráva] ATLANTA – 25. července 2007 – Infor oznámil, že Ulrich Alber GmbH, výrobce mobilního, univerzálního a jednoduše použitelného zdravotnického vybavení, zprovoznil řešení Infor SRM SupplyWEB. Toto řešení pro řízení vztahů s dodavateli postavené na webových technologiích pomáhá společnosti Alber vizualizovat aktuální stav zásob materiálu a zavést dynamickou, výrobcem řízenou úroveň zásob s cílem optimalizovat doplňování, snížit stav skladových zásob a redukovat náklady na procesní řízení jak na straně výrobce tak na straně dodavatele.

Sdílet

Společnost Alber zvolila společnost Infor díky jejímu odvětvově specifickému řešení s integrovanými best practices. Řešení SupplyWEB, které je navrženo s cílem splnit požadavky na vztahy s dodavateli, poskytuje firmě Alber obchodně specifickou funkcionalitu k efektivnější interakci s dodavateli.

Společnost, která patří do skupiny Invacare Corp., největšího globálního dodavatele v oblasti neakutního zdravotnického vybavení, nyní může řešit veškerou komunikaci se svými dodavateli online, přičemž poskytuje všem stranám přesné a aktuální informace o zásobách a úrovni poptávky. SupplyWEB umožňuje dynamicky řídit zásoby výrobcem: předtím, než úroveň zásob dosáhne spodního limitu, společnost Alber a jeho dodavatelé jsou upozorněni systémem SupplyWEB. Manažerský řídící panel poskytuje všechny nezbytné informace o potřebných zásobách, přičemž umožňuje jeho optimalizaci. Spodní a horní limity zásob jsou řízeny automaticky, což pomáhá sladit úroveň zásob s měnící se poptávkou na trhu a nižšími náklady na skladování.

„Volba řešení SupplyWEB byla dobrým krokem. Eliminovali jsme všechny nákladné manuální procesy nákupu a řízení vztahů s dodavateli, včetně řízení objednávek a dodávek a vytváření seznamu, dodacího listu a štítku s čárovým kódem na straně dodavatele,“ řekl Ralf Ledda, generální manažer ve společnosti Alber. „S řešením SupplyWEB jsme položili základ pro další procesní optimalizaci, jako je např. využití RFID identifikace zásob.“

„Alber je typickým příkladem podnikatelsky založené společnosti, které oslovujeme s naší nabídkou,“ řekl Bernd Hau, viceprezident společnosti Infor pro německy mluvící země. „Infor SupplyWEB je určen pro velké společnosti stejně jako pro jednotlivé divize. Alber se rozhodl pro Infor nikoliv z důvodu své velikosti, ale protože potřebuje obchodně specifické řešení s integrovanou odvětvovou expertízou. Zákazník pochopil, že našim záměrem je neustále vylepšovat a obohacovat zákaznická řešení a dodávat inovace vyvíjené v souladu se zákaznickými požadavky.“

Řešení Infor pro řízení vztahů s dodavateli (SRM) zlepšují ziskovost prostřednictvím efektivnějších procesů pro řízení zdrojů a řízení zásob. SupplyWEB urychluje reakci uživatelů na požadavky globálních dodavatelských řetězců jednodušším přístupem k dodavatelským datům. Tento onlinový přístup v reálném čase k dodavatelským a odběratelským zdrojům poskytuje rychlejší dostupnost kritických informací, takže podniky mohou redukovat přebytečné náklady na skladování materiálu a komponent. Rovněž poskytuje flexibilní plánovací nástroje podporující poptávkou řízené zdrojování a koncept štíhlého dodavatelského řetězce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).