Hlavní navigace

INFOR POSILUJE VEDOUCÍ POZICI V DISTRIBUČNÍM ODVĚTVÍ DODÁVKAMI ŘEŠENÍ ZAMĚŘENÝMI NA ZLEPŠOVÁNÍ ZISKOVOSTI

[Tisková zpráva] ATLANTA – 11. června, 2007 – Společnost Infor oznámila, že posílila svou dominantní pozici na trhu podnikového softwaru pro distributory a velkoobchody, když v uplynulém fiskálním roce získala 150 nových zákazníků, což znamená meziroční nárůst o 14 %. S více než 9 000 zákazníky z oblasti distribuce po celém světě je tak společnost Infor pro distributory volbou číslo jedna.

Sdílet

Podnikatelsky založené firmy volí Infor pro pro jeho globální dosah, obchodně-specifické zkušenosti a end-to-end distribuční řešení. Kromě nových zákazníků pokračují také existující zákazníci v obohacování svých řešení Infor o nové funkcionality a uživatele s cílem redukovat náklady, zlepšit provozní efektivitu a zvýšit ziskovost.

„Infor pokračuje ve svém dlouhodobé orientaci na obchodně-specifický software s integrovanými nejlepšími postupy v distribučním odvětví,“ řekl Mike Frichol, viceprezident pro globální odvětvový a produktový marketing. „Chceme dále tuto svou vedoucí pozici zlepšovat dodávkami flexibilních a škálovatelných řešení, která pomáhají distributorům implementovat strategie podporující obchodní růst, nižší náklady a kompletní kontrolou nad byznysem.“

Infor umožňuje distributorům a velkoobchodníkům posílit existující technologie o další podniková řešení, jako je plánování poptávky a komplexní řízení skladu, od jednoho dodavatele, což dovoluje snížit celkové náklady na vlastnictví. V posledním fiskálním roce více než 1 800 distributorů maximalizovalo své IT investice nasazením doplňkových řešení a služeb Infor za účelem rozšíření funkcionality ERP řešení a přínosů získaných z větší transparentnosti organizace. Prostřednictvím architektury Infor Open SOA budou moci zákazníci rozšiřovat a rozvíjet své softwarové systémy o nová řešení Infor, aplikace třetích stran a své vlastní inovace.

Infor zaznamenal rostoucí poptávku po svých řešeních od distributorů ze specifických odvětví typu stavebních materiálů, elektrotechniky, průmyslové výroby, papírenství, čistících a sanitárních produktů, instalatérství a vzduchotechniky. Dnes Infor drží 64% podíl na trhu mezi distributory stavebních materiálů s celkovým obratem 25 milionů dolarů a výše a téměř poloviční podíl mezi Top 100 největšími distributory elektrotechniky v USA. Navíc, řešení Infor využívá třetina distributorů produktů z výrobních odvětví ve Spojených státech s obratem nad 25 milionů dolarů.

Společnost Home Acres Building Supply, distributor stavebních materiálů, nedávno implementovala Infor ERP SX.enterprise ve svých amerických pobočkách se záměrem využít široké odvětvové a obchodní expertízy tohoto řešení. Znalosti jedinečných potřeb distribučních podniků, které má Infor, rezultovaly ve včasnou implementaci a okamžité přínosy pro Home Acres.

„Komplexní funkcionality společnosti Infor nám zaručily, že jsme nemuseli vysvětlovat, jak funguje náš byznys a potom dlouze čekat na návrh softwaru,“ řekl Larry Poll, projektový manažer v Home Acres. „Infor má hluboké zkušenosti v odvětví stavebních materiálů a jeho prodejní a podpůrný tým přesně rozumí našemu obchodnímu modelu, což výrazně urychlilo úvodní fázi implementace.“

Ukazuje se, že strategie Infor zaměřená na zvyšování hodnoty existujících investic zákazníků do řešení Infor, rozšiřování jejich základních ERP aplikací o obchodně-specifická řešení a rozvoj produktové řady Infor směrem k řešením nové generace, je velmi úspěšná. Díky tomu se Infor může pochlubit jednou z nejvyšších úrovní zákaznické loajality v IT oblasti.

„Integrované funkcionality, nízké náklady na vlastnictví a schopnost růstu se zákazníkem jsou primární důvody, proč distributoři volí Infor,“ řekl Thad Zylka, viceprezident distribučních řešení Infor. „Avšak zákazníci s námi zůstávají především proto, že dodáváme vysokou poprodejní hodnotu prostřednictvím špičkové podpory, produktových upgradů a inovací a obchodně-specifické expertízy, která maximalizuje jejich IT investice.“

Pro více informací o distribučních řešení navštivte prosím: http://www.in­for.com/indus­tries/distribu­tion/.