Hlavní navigace

INFOR PŘEDSTAVÍ NA KONFERENCI INFORUM 2007 SVÉ CRM STRATEGIE

[Tisková zpráva] ATLANTA – 10. srpna 2007 – Společnost Infor dnes oznámila, že na své uživatelské konferenci Inforum 2007, která se bude konat ve dnech 9. - 12. září v Las Vegas, proběhne více než 35 vzdělávacích seminářů věnovaných řízení vztahů se zákazníky (CRM). Své best pratices a případové studie dokumentující efektivnější zákaznickou odezvu v oblasti inbound a outbound marketingu a obchodních kampaní budou prezentovat odborníci společnosti Infor, partneři a zákazníci, včetně firem AutoTrader.com a Interval International.

Sdílet

„Infor CRM umožňuje podnikům využít každou interakci se zákazníkem a zvýšit efektivitu kampaní a nabídek v reálném čase,“ řekl Patric Timmermans, ředitel produktového marketingu pro oblast CRM. „Konference Inforum nabídne pohled na to, jak společnosti, které implementují pokročilá CRM řešení, mohou řídit svůj obrat a loajalitu svých zákazníků.“

Na konferenci Inforum bude řada zákazníků prezentovat řešení Infor CRM, včetně například společnosti Interval International, které dosáhla 60% zvýšení úspěšnosti svých e-mailových kampaní, 84% návratnosti investice do CRM řešení během jednoho roku a celkové 100% návratnosti za dalších 5 měsíců.

Mezi další prezentovaná témata budou patřit Segmentace a analýzy, Změnový management: best practices v dnešním konkurenčním světě, a Budování profitabilního vztahu se zákazníkem. Na konferenci poskytnou experti společnosti Infor informace o produktových roadmapách v oblasti CRM řešení včetně speciální prezentace o přínosech CRM řešení postavených na architektuře SOA.

Inforum 2007 nabídne návštěvníkům mnoho příležitosti k setkání se svými kolegy, mezi které se bude řadit např. ConnectAtInfo­rum.com. Tato onlinová webová stránka umožní zákazníkům řešícím podobné problémy navázat spojení ještě před konferencí a v jejím průběhu. Další možností bude Enterprising Square, rozsáhlá síť rozdělená podle komunit zákazníků Infor, určená ke sdílení idejí účastníků mezi jednotlivými aktivitami na konferenci.

Od srpna budou účastníci také moci vytvářet agendu konference s využitím nového nástroje U-Builder na stránce Inforum2007.com. U-Builder umožní návštěvníkům přizpůsobit svůj rozvrh podle osobních zájmů, a tím si lépe a efektivněji naplánovat a organizovat všechny konferenční aktivity.

Inforum 2007 osloví zákazníky a partnery z celého světa, kteří se dozvědí o nových obchodních příležitostech, budou se moci podílet na vývoji specifických řešení Infor a získat nejnovější informace o produktových mapách jednotlivých řešení. Semináře o řešeních Infor CRM jsou součástí mnoha stovek vzdělávacích aktivit zahrnující best practices, tipy a techniky, produktové semináře a odvětvové trendy. Pro více informací o konferenci navštivte: http://www.in­forum2007.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).