Hlavní navigace

INFOR PŘEDSTAVÍ NA SVÉ GLOBÁLNÍ UŽIVATELSKÉ KONFERENCI INOVACE

[Tisková zpráva] Čtyřdenní událost poskytne stovky příležitostí k setkávání a získávání nových příležitostí; Nabídne zákazníkům platformu ke sdílení nápadů a znalostí.

Sdílet

ATLANTA – 22. května, 2007 – Společnost Infor dnes oznámila své plány týkající se globální uživatelské konference Inforum 2007, která se bude konat 9. – 12. září 2007 v Las Vegas v prostorách Sands Expo and Convention Center. Tématem letošního roku je “Enetrprising U”, které bude oslavou podnikatelských kvalit více než 70 000 zákazníků firmy Infor a bude v rámci svého čtyřdenního průběhu klást důraz setkávání a získávání nových příležitostí.

“Inforum 2007 bude příležitostí pro existující i potenciální zákazníky a partnery z celého světa, kteří chtějí poznat nové obchodní možnosti, spolupracovat na tvorbě obchodně-specifických řešení společnosti Infor a zjistit více o produktových roadmapách řešení, která využívají,” řekl Jim Shaper, předseda a výkonný ředitel společnosti Infor. “Návštěvníci reprezentující téměř všechna odvětví budou mít možnost zjistit, jak řešení Infor umožňují podnikům všech velikostí být podnikavější a přizpůsobit se rychlým změnám na globálním trhu.”

Zákazníci, partneři a zástupci společnosti Infor povedou stovky vzdělávacích setkání s tématy, jako je best practices, tipy a techniky, produkty, byznys strategie a odvětvové trendy. Řešení Infor budou prezentována uživatelským pohledem, přičemž poskytnou přehled a detailní informace o tom, jak zákazníci mohou optimalizovat svá řešení s cílem efektivně čelit obchodním výzvám a podpořit svůj byznys.

Účastníci konference Inforum 2007 získají informace o nových trendech a směrech odvětvového vývoje od branžových specialistů, budou moci navštívit stovky setkání typu “how-to”, participovat na seminářích za účelem sdílení znalostí a nápadů, a otestovat si nová softwarová řešení. Vysokou hodnotu poskytnou setkání se svými kolegy uživateli v rámci diskusí nad novými technikami k řešení výzev a osvědčenými obchodními postupy.

Součástí konference Inforum 2007 bude Solutions Expo, které nabídne demonstrace řešení Infor a jeho partnerů. Zde budou mít zákazníci příležitost diskutovat s odborníky společnosti Infor a partnery z oblasti technologií a zúčastnit se technických demonstrací obchodně-specifických softwarových řešení Infor.

Nové na letošní konferenci Inforum 2007 bude:

  • ConnectAtInfo­rum.com, onlinová webová stránka, která umožní zákazníkům řešícím podobné problémy navázat spojení ještě před konferencí nebo v jejím průběhu
  • Enterprising Square, rozsáhlá síť rozdělená podle komunit zákazníků Infor, určená ke sdílení idejí účastníků v průběhu mezi jednotlivými prezentacemi a dalšími aktivitami na konferenci
  • Parallel Path, neformálně moderovaná sekce bez jakékoliv supervize vedená zákazníky Inforu, kteří poskytnou platformu pro diskusi aktuálních témat a potřeb.

Jedním z klíčových témat konference bude Infor Open SOA, servisně orientovaná architektura od společnosti Infor. Účastníci obdrží informace o součinosti řešení, inovacích a rozvoji řešení, jež tato architektura poskytuje napříč všemi produktovými řadami, včetně informací o krátkodobém výhledu jejího zavádění do aktuálních řešení a výhodách této platformy v oblasti zachování obchodní kontinuity.

Keynote speakery konference budou Jim Shaper, Robin Pederson, provozní ředitel, a Bruce Gordon, technologický ředitel. Pro více informací o konferenci či k registaci navštivte http://www.in­forum2007.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).