Hlavní navigace

Infor rozšiřuje svůj manažerský tým

[Tisková zpráva] PRAHA – 10. prosince 2010 – Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového softwaru s více než 70 000 zákazníky, dnes oznámila, že do společnosti nastoupili Duncan Angove, Pam Murphyová a Stephan Scholl, kteří budou zodpovědní přímo Charlesi Phillipsovi, nedávno ohlášenému novému výkonnému řediteli Infor.

Sdílet

„Je mi velkou ctí přivítat v týmu Infor Duncana, Pam a Stephana, jedny z nejschopnějších a nejrespektova­nějších manažerů v našem odvětví,“ řekl Charles Phillips, CEO společnosti Infor. „Každý z nich neustále dokazuje svou schopnost řídit, zvyšovat obrat a budovat organizace globálního významu. Všichni se připojí ke stávajícímu silnému a vyzrálému manažerskému týmu Infor, společně s kterým povedou společnost do nové éry zaměřené na zvyšování hodnoty našeho softwaru a služeb pro naše zákazníky.“ 

Duncan Angove, který  se stává prezidentem skupiny pro produkty, marketing a podporu, je zkušeným manažerem v odvětví podnikového softwaru. Předtím pracoval v divizi Retail Global Business Unit ve společnosti Oracle. Duncan vytvořil první globální obchodní jednotku ve společnosti Oracle a řídil vývoj, prodej a marketing pro odvětví detailu. Přivedl společnost Oracle na pozici největšího dodavatele retailových aplikací. Dříve byl zaměstnán ve firmě Retek, kde pomáhal k jejímu uvedení na burzu, a v retailové skupině společnosti Accenture. 

Pam Murphyová, která  se stává novou provozní senior vice-prezidentkou, má dlouholeté zkušenosti na poli prodejních a poradenských aktivit. Během svého 11letého angažmá ve společnosti Oracle byla zodpovědná za celou řadu provozních a finančních aktivit. Pam má hluboké know-how v oblasti provozu globální organizace a pracovala na různých pozicích  v Evropě a Americe. Předtím působila ve firmách Andersen Consulting a Arthur Andersen. 

Stephan Scholl, nyní  nový výkonný pre­zident pro globální operace, bude řídit globální aktivity v oblastech prodeje, poradenství, partnerství a distribučních kanálů. Scholl byl generálním ředitelem divize Utility Global Business Unit ve společnosti Oracle, kde byl zodpovědný za prodej, vývoj a marketing pro odvětví utilit. Byl klíčovou silou v rámci generování silného růstu firmy Oracle a vedl úspěšnou kampaň Green Strategy. Předtím vedl konzultační skupinu Oracle pro region Severní Ameriky, největší regionální organizaci Oracle. Ještě dříve zastával Scholl různé manažerské pozice ve společnosti Peoplesoft. 

O společnosti Infor 

Infor poskytuje více než 70 000 zá­kazníkům lepší a intenzivnější vztah se svým dodavatelem podnikového softwaru.  Software Infor je možné snadno pořídit, snadno nasadit a jednoduše spravovat. Je vytvořený nikoliv pro revoluční změny ale pro postupný rozvoj. Existuje lepší způsob jak využívat podnikový software, více zjistíte na http://cz.infor­.com.  

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).