Hlavní navigace

Infor rozšiřuje svůj manažerský tým s cílem podpořit svůj obchodní růst

[Tisková zpráva] PRAHA – 13. ledna 2009 – Společnost Infor dnes oznámila jmenování Grega Corgana na nově vytvořenou pozici prezidenta globálních obchodních aktivit a zároveň senior viceprezidentem Infor. Tato pozice byla vytvořena s cílem podpořit obchodní růst firmy prostřednictvím získávání nových zákazníků. Ve své roli bude Corgan realizovat obchodní a firemní strategii, iniciativy zaměřené na růst přímého prodeje a povede globální aktivity v oblasti obchodu a profesionálních služeb.

Sdílet

„Prostřednictvím důsledné orientace na zákazníka se Infor vypracoval až na jednoho z klíčových globálních dodavatelů podnikového softwaru a naším cílem je nyní prohloubit expertízu našeho manažerského týmu k udržení vysoké úrovně výkonnosti,“ řekl Robin Pedersen, provozní ředitel (COO) ve společnosti Infor. „Globální zkušenosti, výjimečné schopnosti v oblasti řízení globálních obchodních aktivit, porozumění softwarovému byznysu a vrozená podnikavost z něj činí toho správného lídra, který bude dohlížet na týmy prodeje a profesionálních služeb a který podpoří náš dlouhodobý úspěch.“

Corgan nastupuje do své pozice s více než třemi desítkami let obchodních zkušeností a úspěšně realizovaných projektů v oblasti tvorby a implementace obchodních programů a růstových strategií včetně realizace úspěšných zákaznických vztahů. Má za sebou působení v obchodních a strategických pozicích ve společnostech IBM, Computer Associates, Fair Isaac a mnoha dalších.

Ve společnosti IBM Greg Corgan zastával řadu manažerských pozic, velmi rychle vystoupal na pozici generálního manažera pro celosvětová řešení. Ve své pozici byl Corgan zodpovědný za řešení z oblasti e-commerce, Supply Chain, ERP a CRM. Během svého působení v roli výkonného viceprezidenta pro globální obchod v Computer Associates byl Corgan mj. zodpovědný za každoroční byznys v hodnotě 3,6 miliardy dolarů, přičemž řídil prodejní a pre-sales aktivity v organizaci čítající 5 000 zaměstnanců.

Corgan je držitelem obchodního bakalářského titulu z University of Notre Dame. Kompletní biografie Grega Corgana je dostupná na http://www.in­for.com/compa­ny/leadership/e­xecutives/greg­corgan.

O společnosti Infor
Infor vyvíjí či získává formou akvizic funkčně bohatá softwarová řešení postavená na specifických zkušenostech tisíců odborníků a kontinuálně je zlepšuje prostřednictvím inovací, rychlejších implementací, globální dostupnosti a flexibilních možností pořízení. Během několika málo let se Infor stal jedním z největších poskytovatelů podnikového softwaru na světě. Více informací lze nalézt na www.infor.com či na http://cz.infor­.com.