Hlavní navigace

Infor se setká se svými EMEA partnery na své 4. výroční partnerské konferenci

[Tisková zpráva] PRAHA – 3. srpna, 2010 – Společnost Infor, největší poskytovatel podnikového softwaru středně velkým společnostem, dnes oznámila, že finalizovala program pro svou výroční konferenci Infor EMEA Channel Partner Conference 2010.

Sdílet

Infor na této akci, která se bude konat v hotelu L’Imperial Palace ve francouzském Annecy 29. září 2010, očekává účast zhruba 300 distribučních partnerů z Evropy, Středního východu a Afriky. Na konferenci Infor přivítá rozrůstající se komunitu svých partnerů, kteří společně s klíčovými manažery společnosti Infor budou moci diskutovat obchodní novinky, technologické strategie, konkurenční prostředí a budoucí plány distribučního kanálu.

Novinky

  • Klíčové prezentace poskytnou Dennis Michalis, senior viceprezident Infor pro strategické plánování a aliance, a Greg Corgan, výkonný viceprezident Infor pro oblast růstových řešení a trhů. Dennis Michalis bude prezentovat, jak Infor posiluje partnerství se společností Microsoft a jaký ovlivní distribuční program Inforu. Greg Corgan nabídne novinky v oblasti produktové strategie a jejich vliv na budoucí příležitosti v partnerském kanálu.
  • Jean-Philippe Pommel, viceprezident Infor pro distribuční aktivity v regionu EMEA poskytne 12měsíční shrnutí partnerských aktivit a představí plán pro příštích 12 měsíců.
  • Součástí programu konference budou workshopy a oddělené sekce zaměřené na produktové a obchodní strategie napříč obchodně specifickými řešeními Infor a široké příležitosti k navazování nových kontaktů.
  • Infor bude také oceňovat své nejlepší partnery za výjimečné výsledky uplynulého fiskálního roku a tři nejlepší partneři získají ocenění v rámci speciální ceremonie během slavnostní večeře.
  • Úspěch partnerského byznysu společnosti Infor podtrhává fakt, že generuje 24 % globálního prodeje licencí na řešení Infor.

Co říká Infor
„Letošní rok slibuje být pro Infor nejzajímavějším obdobím v jeho historii. Máme nové produkty, uzavíráme nová partnerství a realizujeme inovativní globální kampaně,“ řekl Jean-Philippe Pommel. „Protože úspěch plodí úspěch, naše plány zahrnují také agresivní růst našeho partnerského programu prostřednictvím spolupráce s nejkompeten­tnějšími a nejzkušenějšími distribučními partnery v jejich odvětvích.“

O Infor
Infor poskytuje více než 70 000 zákazníkům lepší a intenzivnější vztah se svým dodavatelem podnikového softwaru. Software Infor je možné snadno pořídit, snadno nasadit a jednoduše spravovat. Je vytvořený nikoliv pro revoluční změny ale pro postupný rozvoj. Existuje lepší způsob jak využívat podnikový software, více zjistíte na http://cz.infor­.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).