Hlavní navigace

Infor zvyšuje podporu zákazníkům a řešením využívající platformu IBM System i

[Tisková zpráva] PRAHA – 13. února 2009 – Společnost Infor dnes oznámila vytvoření nové organizace na globální úrovni, která bude poskytovat podporu více než 15 000 zákazníkům provozujícím své aplikace Infor na platformě IBM System i. Pod vedením Marka Wrighta, bývalého manažera ve společnosti IBM, bude nová organizace rozvíjet aktivity v oblasti vývoje produktů postavených na platformě IBM System i a bude zodpovědná za rozšiřování spolupráce mezi Infor a IBM a zlepšování zákaznických služeb a podpory. Nová organizace soustředí pracovníky s výhradním zaměřením na produkty postavené na platformě System i a osm vývojových pracovišť po celém světě zodpovědných za inovace řešení Infor využívající tuto platformu.

Sdílet

“Infor zůstává věrný platformě IBM System i a nadále pokračuje ve vývoji řešení postavených na této platformě, včetně služeb a podpory zákazníkům po celém světě,“ řekl Greg Corgan, senior viceprezident společnosti Infor. “V roli manažera nové organizace bude Mark Wright pracovat s IBM a s naším novým „System i“ týmem s cílem budovat nové strategie a inovace, iniciovat efektivnější spolupráci a nabízet zákazníkům dosažení lepších výsledků.”

Wright strávil v IBM 18 let a přináší do společnosti Infor širokou expertízu v oblasti platformy System i. Jako senior viceprezident a generální manažer organizace zaměřené na podporu řešení na této platformě bude Wright zodpovědný za strategické směřování a vedení prodeje, prodejní podpory, produktového vývoje a marketingu, a spolupráce s prodejními partnery, kteří dodávají zákazníkům software a s tím spojené služby na platformě System i. Jednotná struktura posílí služby poskytované těmto zákazníkům, kteří tak získají výhody díky přímému přístupu k týmu Infor s požadovanými znalostmi a expertízou specificky zaměřenou na platformu System i.

Infor tímto krokem demonstruje svůj závazek dodávat zákazníkům ERP řešení postavená na platformě System i, včetně nejvyšší úrovně funkcionality a integrovatelnosti. Tyto vlastnosti řešení Infor jsou možné díky využití Infor Open SOA, servisně orientované architektury (SOA). V nedávné době Infor ohlásil dostupnost technologie SOA pro řešení Infor ERP LX, jež poskytuje možnost bezproblémové integrace s komplementárními aplikacemi jako např. Warehouse Management (WM) nebo Enterprise Asset Management (EAM).

Vedle toho uživatelé ERP řešení Infor založených na platformě System i budou mít přístup k novým výkonným funkčnostem prostřednictvím Infor Open SOA, které dnes představuje např. Infor MyDay, webový systém typu Web 2.0 pro individuální uživatele postavený na specifických rolích a zodpovědnostech v podniku.

Produktové portfolio Infor určené pro platformu IBM System i zahrnuje software v oblastech jako Enterprise Resource Planning (ERP), Supply Chain Management (SCM), Human Capital Management (HCM), a Financial Management (FMS).

Pro více informací o řešení Infor pro IBM System i, prosím navštivte: www.infor.com/sys­temi/.

O společnosti Infor
Infor vyvíjí či získává formou akvizic funkčně bohatá softwarová řešení postavená na specifických zkušenostech tisíců odborníků a kontinuálně je zlepšuje prostřednictvím inovací, rychlejších implementací, globální dostupnosti a flexibilních možností pořízení. Během několika málo let se Infor stal jedním z největších poskytovatelů podnikového softwaru na světě. Více informací lze nalézt na www.infor.com či na http://cz.infor­.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).