Hlavní navigace

INFORMACE O POLOZE FIXNÍ I MOBILNÍ SÍTĚ K DISPOZICI ZÁROVEŇ

[Tisková zpráva] Vyjádření k vedení jak pevné tak i mobilní komunikační sítě získají nyní zájemci zároveň. Sloučení dříve samostatných pracovišť dokumentace sítě ČESKÉHO TELECOMU a Eurotelu je jedním z dalších viditelných efektů spojení obou firem v prvního integrovaného operátora v České republice, společnost Telefónica O2 Czech Republic.

Sdílet

„Tímto krokem chceme občanům maximálně zjednodušit přístup k informacím, které potřebují,“ říká Martin Žabka, tiskový mluvčí společnosti Telefónica O2 Czech Republic. „Jednotné vydávání údajů je dalším příkladem pozitivního dopadu integrace, který v tomto přídadě ušetří čas a usnadní práci stavebníkům, odborníkům na územního plánování, zástupcům měst a obcí, investorům nebo třeba geodetickým firmám.“

O poskytnutí informací o poloze komunikačních sítí a o stanovení podmínek ochrany sítě požádá ročně přibližně 160 000 soukromých osob a institucí. Učinit tak mohou osobně, písemně poštou nebo faxem anebo pomocí internetové aplikace. Podrobné informace o možnostech podání žádosti a regionálních kontaktech na vyjadřovací pracoviště jsou k dispozici na www.telecom.cz/do­kumentace.