Hlavní navigace

Informace Prima TV o zářijovém vysílání

[Tisková zpráva] Televize Prima chystá na září letošního roku úplně nové programové schéma složené z premiérových pořadů vlastní tvorby, premiér úspěšných zahraničních seriálů a filmových titulů. V letošním roce bude Prima TV jednoznačně televizí s největším počtem novinek ve vysílání pro podzimní období.

Sdílet

Předskokanem nového schématu je rodinný soutěžní pořad 5 proti 5 s Petrem Novotným, který Prima TV poprvé uvede už 28. 8. v podvečer. Ve vysílání se tato v zahraničí mimořádně úspěšná soutěž bude objevovat od pondělí do pátku vždy od 17:55 hodin.

Mezi novinky na naší obrazovce z vlastní dílny bude patřit seriál Letiště, jehož děj se bude odehrávat v atraktivním světě letectví. Diváci budou moci sledovat osudy a příběhy lidí od letadel vždy dvakrát týdně v prime time, a to v pondělí a ve středu od 19:55. Obsazení je hvězdné, v hlavních rolích diváci uvidí Davida Matáska, Annu Šiškovou a Maroše Kramára. V seriálu budou hrát Zuzana Bydžovská, Jitka Schneiderová, Václav Kratina, Bob Klepl a další. Dvakrát týdně v prime time Prima TV nasadí premiérové díly druhé řady Rodinných pout, vždy v úterý a ve čtvrtek od 19:55.

Z redakce vlastní tvorby jsou i další formáty
Dlouho očekávanou novinkou letošního podzimu je reality show Trosečník, opět v zahraničí mimořádně úspěšný formát. Česká verze tohoto pořadu vznikala v průběhu léta na Perlových ostrovech v Panamě. Výběr soutěžících, kteří bojují o výhru a zároveň i o přežití v mimořádně složitých přírodních podmínkách, a moderátor Marek Vašut jsou zárukou, že Trosečník se jistě stane televizní událostí letošního podzimu. Pořad bude vysílán také jednou týdně v prime time, poprvé v sobotu 9. 9. od 19.55 hodin.

Česká verze velmi úspěšného zahraničního pořadu Jste to, co jíte se momentálně už také natáčí. V této reality show diváci uvidí příběhy konkrétních lidí a zjistí, že i v této oblasti souvisí všechno se vším, přesvědčí se o důležitosti a síle motivace a pevné vůle i o tom, jak může člověk změnit svůj život pouze tím, že se vzdá některých zamilovaných pochutin a upraví svůj životní styl – i když to rozhodně není jednoduché. Průvodkyní tímto pořadem je MUDr. Kateřina Cajthamelová, která pomůže těm, kteří se naší reality show budou chtít zúčastnit, na jejich nelehké cestě ke změnám. Pořad je určen pro prime time a bude vysílán jednou týdně, vždy v pondělí od 21:10, poprvé 11. 9.

Po prázdninách se na obrazovku Prima TV po letní přestávce vrací Chůva v akci a zábavný pořad se Zdeňkem Izerem Jen blbni! Dále budou pokračovat zábavné pořady Inkognito a Vylomeniny. I tyto formáty budou vysílány jednou týdně v prime time – podrobnosti v přiloženém vysílacím schématu.

Mnohé novinky chystáme i v oblasti akvizičních pořadů. Od září budeme v prime time vysílat slavný americký seriál Zoufalé manželky (Desperate Housewifes), poprvé v pondělí 4. 9. od 21:10. Pro pozdější večerní hodiny máme připraveny další dvě horké americké novinky – Mezi námi doktory (Grey´s Anatomy) a Myšlenky zločince (Criminal Minds).

Na září chystáme českou televizní premiéru filmu Božský Bruce s Morganem Freemanem, Jennifer Anistonovou a Jimem Carreym. Nebudou chybět další atraktivní zahraniční filmové tituly. Například Dannyho parťáci s Julií Robertsovou, Bradem Pittem a Mattem Damonem. Pro milovníky akce a napětí chystáme speciální filmový slot, který nabídne například Likvidátora s Arnoldem Schwarzeneggerem nebo Aljašku v plamenech se Stevenem Seagalem. V září se na obrazovce objeví i Hadí oči s Nicolasem Cagem, Poslední loupež s Gene Hackmanem či Smrtící léčba s Hughem Grantem.

Na následující měsíce připravujeme další filmové lahůdky, které budou mít v České republice na televizních obrazovkách premiéru – Pán Prstenů, Troja a Poslední samuraj.

Další novinkou, kterou diváci v průběhu září zaznamenají, bude nová podoba Zpravodajského deníku a nový moderátorský tým naší zpravodajské relace.