Hlavní navigace

INFORUM PRAGUE 2007 PŘEDSTAVÍ ŠIROKOU EXPERTÍZU A POSLEDNÍ INOVACE V ŘEŠENÍCH INFOR

[Tisková zpráva] Zákaznická konference nabídne platformu pro sdílení zkušeností a nápadů a nejnovější vývojové trendy.

Sdílet

Praha, 6. listopadu 2007 – Společnost Infor dnes oznámila své finální plány týkající se Inforum Prague 2007, výroční lokální konference zaměřené na stále se rozšiřující zákaznickou základnu řešení Infor v České republice a na Slovensku. Konference se bude konat 20. listopadu 2007 v pražském hotelu Corinthia Towers.

V rámci programu poskytne společnost Infor účastníkům trendové i detailní informace o tom, jak zákazníci mohou optimalizovat svá řešení s cílem čelit komplexním obchodním výzvám a posílit své obchodní strategie. Program jednodenní konference potom doplní pět paralelních vzdělávacích sekcí a výstava partnerských řešení.

Paralelní sekce se zaměří na odvětví diskrétní výroby, procesní výroby, automobilového průmyslu a problematiku řízení výkonnosti s důrazem na řešení Infor ERP COM, Infor ERP LN, Infor ERP XPPS, Infor Process Essentials a Infor Performance Management. Kromě paralelních sekcí nabídne Infor také možnost diskusí nad nejrůznějšími produktovými a trendovými tématy včetně roadmap pro uživatele řešení Baan, Infor ERP System 21 a Infor ERP XA a zákazníky řešení Financial Management System.

Pražská konference Inforum 2007 bude prezentovat strategické záměry společnosti Infor, mezi které patří zvyšování hodnoty existujících zákaznických investic do řešení Infor, rozšiřování funkčnosti řešení v souladu s obchodními potřebami zákazníků a kontinuální rozvoj produktů Infor o nové obchodní a technologické inovace.

„Tento rok se konference Inforum stane největší zákaznickou událostí v naší historii. V posledních několika letech naše lokální konference prokázala zákazníkům a partnerům vysokou hodnotu jako platforma pro sdílení zkušeností a nových nápadů,“ řekl Tomáš Matějovský, Country Manager, Infor Czech.

„Účastníci budou mít příležitost se dozvědět více o nových obchodních příležitostech, diskutovat o obchodně specifických řešeních Infor, a seznámit se s novými vývojovými směry využívaných řešení.

V rámci úvodní prezentace vystoupí na konferenci Tomáš Matějovský, po něm účastníky seznámí s budoucí vizí společnosti Infor Keith Dean, prezident Infor pro region EMEA.

Pro více informací o konferenci a registraci navštivte: http://www.in­forum.infor-marketing.cz/