Hlavní navigace

Infotea spouští projekt „Jak řídit firmu“ pro širokou veřejnost

[Tisková zpráva] (Most, 11. 10. 2010) - Společnost Infotea představuje nový webový projekt na webové adrese www.jakriditfirmu.cz. Tento projekt je logickým vyústěním potřeby představit široké veřejnosti možnosti efektivního řízení firmy za pomocí vhodných softwarových nástrojů.

Sdílet

Cílem projektu je obeznámit všechny zájemce o danou problematiku se základními a posléze pokročilými principy využití vhodných softwarových nástrojů ke komplexnímu řízení firmy. Ať už se jedná o začínajícího podnikatele, firmu o několika zaměstnancích, aktivní obchodní společnost, nebo velkou korporaci.

„Hlavním důvodem ke spuštění projektu je dosavadní nedostatečná informovanost o tématu zavádění a využívání informačních systémů ve společnosti, jak z pohledu samotného uživatele, vedoucího pracovníka, tak ředitele společnosti“ komentuje rozhodnutí o spuštění projektu ředitel společnosti Infotea Milan Hojer.

„Informační systémy stále vyvolávají mezi potencionálními uživateli rozpaky a velké otazníky. Co nastane po nasazení informačního systému v naší firmě? Čeho vlastně chceme zavedením informačního systému dosáhnout? Jak moc složité bude ovládání a jak bude efektivní práce s daným informačním systémem? Co nám vlastně takový systém má přinést a podle čeho se máme rozhodovat v dalším směřování a řízení naší firmy? Ovšem obecně panuje obava ze složitosti nasazení a následně ovládání celého systému. Právě výše uvedené a další otazníky bychom rádi zodpověděli a prodiskutovali pomocí zmiňovaného projektu“ dodává Pavel Rek, manažer obchodu a marketingu.

Na portále pomocí článků, video tutoriálů, tipů a diskuzí jsou představovány možnosti, jak jednoduše za pomocí univerzálního informačního systému EVM, velmi rychle dosáhnout např. efektivního procesního řízení, nebo přehledu napříč celou firmou od dokumentace, obchodních případů až po inventarizaci majetku ve firmě.

Univerzální informační systém EVM je na portále ke stažení ve FREE verzi zcela zdarma na neomezeně dlouhou dobu i pro komerční využití.

O softwarovém produktu EVM
EVM je univerzální informační systém plně přizpůsobitelný potřebám většiny společností. Mezi ostatními produkty vyniká svou flexibilitou, zabezpečením a schopností reagovat na dynamický vývoj každé společnosti. Mimořádný je i způsob definice uživatelských práv. Produkt je postaven na moderních technologiích, umožňuje automatizaci činností a přizpůsobení firemním procesům. Součástí EVM je mobilní přístup k datům odkudkoliv a podpora celé řady webových služeb včetně prezentace formou webového portálu (e-shop, katalog služeb, rezervační systémy).

O společnosti Infotea, s. r. o.
Společnost Infotea s.r.o. vznikla v roce 2004 se zaměřením na poskytování služeb v oblasti IT a to především pro střední a velké firmy, s cílem komplexního pokrytí jejich IT potřeb. Disponuje kvalifikovanými odborníky pro široké spektrum IT služeb, od kompletní podpory uživatelů, konzultačních služeb, až po správu informačních systémů a souvisejících technologií. Součástí těchto služeb je taktéž dodávka hardwaru a softwaru dle potřeb zákazníků, ať již přímé dodávky či jako součást konkrétních služeb. Navazuje na zkušenosti a působení IT týmu, zajišťujícím IT služby pro společnosti skupiny Czech Coal, jejíž je také společnost Infotea s.r.o. součástí.