Hlavní navigace

Innoware spouští vlastní blog věnovaný ERP a PPM řešením

[Tisková zpráva] Praha 22. ledna 2009 - Přední poradenská společnost Innoware, Gold Certified Partner společnosti Microsoft, spustila na adrese www.innoware.cz/blog svůj vlastní internetový deník (blog), věnovaný odborným tématům a zkušenostem z oblasti podnikových informačních systémů (ERP) a nástrojů pro řízení projektů a portfolií (PPM). Innoware v blogu plánuje publikovat především užitečné rady, které mohou firmám pomoci úspěšně realizovat jakýkoli projekt v dohodnuté lhůtě, v rámci stanoveného rozpočtu a v požadované kvalitě.

Sdílet

Innoware se zároveň stala první českou společností, která začala používat nový systém xBlog.cz, jenž je určen právě pro správu firemních weblogů. Systém umožňuje na vlastní internetové adrese spustit a provozovat blog bez nutnosti složitých úprav nebo programování.

O společnosti Innoware
Innoware je přední poradenská společnost, která se zaměřuje na implementace systémů řízení podniku (ERP) na bázi produktů Microsoft Dynamics AX/NAV, na implementace systémů řízení projektů a portfolia projektů na bázi Microsoft Office Project, Microsoft Office Project Server, Microsoft Office Project Portfolio Server, na nasazení manažerského účetnictví v souladu s mezinárodními standardy finančního výkaznictví (IFRS) v rámci ERP projektů a na ІТ consulting.

Ve své činnosti se Innoware řídí světovými standardy v oblasti poskytování odborných poradenských služeb. Úkolem společnosti je zpracování a zavádění nejnovějších technologií řízení, za účelem zvýšení efektivity a konkurenceschop­nosti jejích zákazníků. Další informace o společnosti Innoware naleznete na www.innoware.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).