Hlavní navigace

Společnost INTELEK pořádá v listopadu certifikační školení Signamax

[Tisková zpráva] Společnost INTELEK, distributor komponent a systémů pro počítačové sítě, pořádá pro prodejce aktivních prvků značky Signamax certifikační školení, kde budou představena nová zařízení Signamax a novinky v oblasti síťových technologií.

Sdílet

Technického certifikačního školení Signamax se mohou zájemci zúčastnit ve dvou termínech. Jeden seminář proběhne 6. listopadu v Brně v hotelu Myslivna, druhý 8. listopadu v Praze v hotelu Astra. Akce je určena především pro prodejce výrobků značky Signamax. Po úspěšném absolvování školení obdrží účastník certifikát s dvouletou platností, který jej a jeho firmu opravňuje k nabízení aktivních prvků Signamax až s tříletou zárukou.

Na programu semináře jsou teoretické základy pro management počítačových sítí, ukázky nastavení switchů, konfigurace VoIP, WLAN a Triple Play (3P). Účastníci školení budou detailně seznámeni s novými zařízeními, s funkcemi vybraných aktivních prvků značky Signamax i s možnostmi jejich použití. Dále se obeznámí s novinkami v oblasti síťových komponent na trhu.

Účastníci školení se dozvědí o základních i pokročilých funkcích aktivních prvků a o jejich použití v sítích LAN a MAN. Budou prezentovány L2 a L3 switche, médiakonvertory a switche KVM. Frekventanti se seznámí s možnostmi sítí VLAN, multicastu, STP, spojování linek a s dalším využitím aktivních prvků Signamax.

Část školení se zaměří rovněž na hlasové služby VoIP a Triple Play. Účastníkům semináře budou představeny bezdrátové produkty Signamax s podporou VoIP a možnosti jejich nastavení včetně vhodného zabezpečení. Bude také předveden vzorový případ kompletního řešení pro 3P.

Na certifikační školení Signamax se mohou zájemci přihlásit do 3. 11. 2007. Poplatek za účast na semináři za prvního účastníka z firmy činí 2490 Kč a za každého dalšího 1490 Kč.

Více informací lze získat na adrese www.intelek.cz/sko­leni/signamax.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).