Hlavní navigace

Interactive House spouští nový web www.inhouse.cz

[Tisková zpráva]

Sdílet

INTERACTIVE House spouští nový web www.inhouse.cz

V Praze dne 10. května 2004 – Na adrese www.inhouse.cz byl spuštěn oficiální web, zahrnující mimo jiné interaktivní slovník pojmů.

Web www.inhouse.cz je v provozu od 1. 5. 2004 a měl by nejen poskytovat informace o společnosti, ale pomoci svým návštěvníkům v lepší orientaci ve světě interaktivní reklamy. K tomuto účelu slouží například interaktivní slovník pojmů, který se neustále rozšiřuje, ale i možnost registrace do databáze pro zasílání novinek.

„Rádi bychom naším novým webem přispěli k lepší ´vzdělanosti´ potenciálních klientů v oblasti interaktivní reklamy. Web inhouse.cz by se tak měl stát především rádcem a informačním zdrojem nejen při plánování kampaní,“ upřesnil Karel Jarušek, ředitel společnosti.

Web inhouse.cz připravilo sdružení Bluesheep, které stojí za veškerým korporátním designem společnosti.

O společnosti INTERACTIVE House s.r.o.

Společnost INTERACTIVE House s.r.o., obchodník s interaktivní reklamou, je jedním z nejvýznamnějších hráčů na poli interaktivních médií v ČR. Firma se specializuje na obchodování s internetovou reklamou a reklamou v dalších interaktivních médiích a poskytuje některé související služby. INTERACTIVE House se zásadně podílí na rozvoji a standardizaci využívání interaktivních médií pro komerční komunikaci.

Kontakt:
Karel Jarušek – Managing Director
INTERACTIVE House s.r.o.
Komunardů 1001/30
170 00 Praha 7
Tel.: +420 220 875 634

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).