Hlavní navigace

Internet BillBoard posiluje vrcholný management

[Tisková zpráva] Společnost Internet BillBoard a.s., významný český dodavatel služeb pro správu internetové reklamy (IBB), oznámila novou posilu v managementu: novým ředitelem marketingu se 1.5. 2009 stal David Němec.

Sdílet

Ostrava, 1. června 2009 – David Němec před svým nástupem do společnosti Internet BillBoard působil ve společnosti Abra Software na pozici marketingového ředitele, kde měl na starosti veškeré marketingové aktivity v ČR i SR. Před nástupem do společnosti Internet BillBoard pracoval v komunikační agentuře Dimar, kde vybudoval a tři roky řídil produkční oddělení Online marketing a připravoval pro klienty strategie v oblasti nových komunikačních kanálů – internet, emailing a mobilní marketing. Byl také zodpovědný za zavádění a rozvoj nových produktů. V Českém Telecomu (dnes Telefónica O2) vytvářel zákaznický program pro klienty z oblasti B2B a připravoval řešení a implementaci do vnitřních systémů společnosti.

„Chci přispět k tomu, aby společnost Internet BillBoard se dostala do povědomí zákazníků nejen v České republice, ale i na Slovensku a dalších evropských zemích.“ uvedl ke svému nástupu do funkce ředitele marketingu v IBB David Němec.

V současné době úspěšně dokončil magisterské studium Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, obor Marketingová a sociální komunikace. Je ženatý. Ve svém volném čase se věnuje rodině, studiu marketingu a rekreačnímu sportu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).