Hlavní navigace

Internet BillBoard se omlouvá slabozrakým

[Tisková zpráva] Společnost Internet BillBoard se touto cestou omlouvá slabozrakým uživatelům internetu za načítání reklamních bublin prostřednictvím odečítače obrazovky, tzv. screenreaderu. Problém je už vyřešen.

Sdílet

OPAVA, 8. ledna 2008 – Společnost Internet BillBoard (IBB) zaznamenala na blogu http://poslepu­.blogspot.com problém slabozrakých uživatelů při používání odečítače obrazovky (screenreaderu). Tato pomůcka zaznamenávala kromě běžného textu článků také obsah přidružený k odkazu intextové reklamy a činila tak obsah nesrozumitelným.

„Na článek, popisující uvedený problém, jsme zareagovali hned druhý den po zveřejnění,“ uvedl předseda představenstva a generální ředitel IB Karel Pavlíček. „Chybu jsme odstranili a reklamní texty už nejsou screenreadery načítány. Všem slabozrakým uživatelům internetových stránek se touto cestou omlouváme.“

O společnosti Internet BillBoard
Společnost Internet BillBoard je předním poskytovatelem služeb, řešení a technologií v oblasti internetové reklamy. Činnost společnosti Internet BillBoard se dělí na dvě divize: BillBoard a BB Elements. Divize BillBoard je provozovatelem největšího výměnného reklamního systému na českém a slovenském internetu. Zákazníkům nabízí maximalizaci příjmů z reklamy na jejich vlastních stránkách a nákup reklamního prostoru napříč internetovými servery. Divize BB Elements je významným dodavatelem služeb a nástrojů pro správu reklamních ploch a kampaní určené pro provozovatele serverů, mediální agentury a mediální zastupitelství.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).