Hlavní navigace

O Internet Effectiveness Awards 2007 soutěží 50 internetových řešení

[Tisková zpráva] V letošním ročníku soutěže o nejefektivnější internetová řešení, Internet Effectiveness Awards (IEA), jsou nejsilnějšími kategoriemi: Business to Business řešení a Interaktivní marketing a reklama.

Sdílet

Poprvé jsou na IEA nominovány webové televize a zajímavé jsou též originální nápady v oblasti Business to Business a interní komunikace směrem k zaměstnancům. Podobně jako v minulém roce největší originalita v netradičním využití internetu dominuje v kategorii interaktivní marketing a reklama. Soutěží v ní řada webů 2.0 a kampaní s virtuálními prvky, ale také propracované on-line aplikace.

18ti členná odborná porota v současné době z nominovaných projektů vybírá nejefektivnější řešení podle ekonomických, marketingových nebo jiných úspěchů. Nejlepší řešení představí a ocení Ester Kočičková na zábavném společenském večeru, který proběhne dne 6. prosince 2007 v divadle Archa. Ocenění Internet Effectiveness Awards se tak již třetím rokem stanou setkáním společností, které úspěšně podporují svůj business v on-line světě, dodavatelů jejich internetových řešení, IT společností, médií a komunikačních agentur.

Soutěž Internet Effectiveness Awards letos poprvé doplňuje celodenní konference o e-commerce a e marketingu s vítězi předchozího ročníku. Konference se uskuteční den před vyhlášením nových vítězů a bude ji moderovat Jan Pokorný. Hlavním tématem budou obchodní strategie firem, které prostřednictvím internetu úspěšně prodávají např. boty, auta, letenky, zájezdy nebo pojištění.

O obou akcích pořádaných vydavatelstvím Economia se více dozvíte na webu www.iea.cz. Oceněná řešení za efektivitu a inovace zveřejní již tradičně jako první Hospodářské noviny následující den po galavečeru.

Více informací a registraci na konferenci i galavečer naleznete na adrese www.IEA.cz.