Hlavní navigace

Internet Expres Optimal - výrazné snížení cen vysokorychlostního Internetu

[Tisková zpráva]

Sdílet

Internet Expres Optimal – výrazné snížení cen vysokorychlostního Internetu

17.01.2005 – Slevu až 51% přináší nová akční nabídka ČESKÉHO TELECOMU Internet Expres Optimal. Cena vysokorychlostního Internetu Expres s maximální rychlostí 1024/256 kb/s se snižuje na 799 Kč (bez DPH). Až dosud přitom tato služba stála 1 420 Kč (bez DPH).

„Novými tarify Internet Expres Optimal vycházíme vstříc zákazníkům a umožňujeme jim pořídit si vysokorychlostní přístup k internetu s vyšší rychlostí za nižšší cenu,“ uvedl Simon Burckhardt, výkonný ředitel pro marketing. „Proto jsme také snížili při ročním závazku aktivační poplatek na 1 korunu a navíc přidali bonus v podobě jednoho měsíčního paušálu ve výši 1 koruny namísto původních 799,“ doplnil Simon Burckhardt.

Další novinkou je 20% snížení ceny koncového zařízení.Modem pro vysokorychlostní internet s USB rozhraním v nabídce ČESKÉHO TELECOMU je nyní za akční cenu 799,–Kč (bez DPH).

Mimořádnou akční nabídku připravil ČESKÝ TELECOM také pro zákazníky, kteří si chtějí pevnou linku teprve pořídit. Zřízení pevné linky je nyní zlevněno o 97 % na pouhých 99 ,–Kč (včetně DPH). Zákazník navíc obdrží bonus v podobě 60 volných minut pro místní a dálková volání po dobu tří měsíců.

O vysokorychlostní připojení k internetu, které poskytuje ČESKÝ TELECOM a jeho dceřiná společnost Eurotel Praha je obrovský zájem. Za rok 2004 vzrostl počet uživatelů vysokorychlostního internetu o 712 %. Počet lokalit s dostupnými službami Internet Expres vzrostl o 100 % a rychlý přístup k internetu prostřednictvím pevné linky si mohou potenciálně pořídit až tři miliony zákazníků. Pokrytí potřebným radiovým signálem pro službu Eurotel Data Expres představuje v tento okamžik 139 měst a stovky vesnic. Celkově se blíží 80% populace v České republice a bude dále rozšiřováno. Celkově je nyní v provozu 224 CDMA základnových stanic.

Všechny uvedené akční nabídky jsou platné od 17. 1. 2005 do 17.4. 2005. Získat více informací a zároveň si služby objednat lze prostřednictvím internetu ( www.telecom.cz), na bezplatné lince telefonického centra služeb (800 123 456), v prodejnách Telepoint a Telepoint Partner.


ČESKÝ TELECOM, a. s., je vedoucí telekomunikační společností v České republice. Prostřednictvím své dceřiné společnosti Eurotel Praha, spol. s r. o., se významně podílí také na trhu mobilních služeb. Podrobné informace o firmě a nabídce jejich služeb jsou k dispozici na www.telecom.cz, která byla oceněna jako BestWeb 2003 v anketě WebTop100.

Mimořádnou pozornost věnuje ČESKÝ TELECOM využití růstového potenciálu datových a internetových služeb. Podle výzkumu agentury GfK považují IT manažeři ČESKÝ TELECOM za nejlepšího poskytovatele datových služeb v ČR. Společnost se hodlá stát rovněž předním poskytovatelem komplexních služeb v oblasti e-commerce.

ČESKÝ TELECOM se pravidelně umísťuje na předních místech v soutěži o cenu za informačně nejotevřenější firmu domácího kapitálového trhu Signum Temporis. Na základě hlasování odborné veřejnosti, zástupců tisku a devítičlenné komise obsadil ČESKÝ TELECOM v roce 2003 opět první místo, stejně jako v roce 2001.

ČESKÝ TELECOM, a. s., patří podle své tržní kapitalizace a objemu obchodů k nejvýznamnějším firmám na českém kapitálovém trhu. Akcie společnosti jsou ve formě GDR obchodovány i na London Stock Exchange. Rating ČESKÉHO TELECOMU, a. s., patří trvale k nejvyšším, které mohou české společnosti získat od významných mezinárodních ratingových agentur.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).